Sietlas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Sietlas AFerry. Keltai į Seattle, JAV, yra iš Kanados. Jūs galite imtis keltu į Sietlą iš Victoria.

Sietlas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sietlo yra valdomas Clipper atostogas. Kai ieškote keltu į Sietlą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sietlas keltai su Clipper atostogos yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Sietlas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sietlas keltai
  • Sietlas keltai
  • Sietlas keltai

Apie Sietle

Sietlas yra didžiausias miestas Vašingtono valstijoje, JAV. Sietlas tampa pageidaujamą pasirinkimas Aliaskoje ar Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų kruizai, nes jos kruizinių terminalų ir oro uostų infrastruktūrą. Taip pat didelis miestas pradėti arba baigti savo kruizinius dėka daugelio veiklos ir patirties ji siūlo, pavyzdžiui, turizmui ar apsipirkti, jos labai virtuvė, microbrews, į šiaurės vakarus vynų ir Sietlo gerai žinomas kavos.

Pasaulis -klase miestą, Sietlas yra daug nuostabių lankytinų vietų, labiausiai žinomas iš kurios Space Needle ir netoliese Mount Rainier, kurie abu pasiūlyti nuostabiu vaizdu į miestą ir apylinkes. Miestas yra įsikūręs ant Puget Sound ir yra apsuptas vandens, kalnų ir visžalių miškų. Galva žemyn Pier 69 anksti ryte keltu visoje Puget Sound Vancouver Island Kanadoje. Nuo 1990 Sietlas buvo žinomas kaip "grunge" gimtinė, sukėlęs juostas kaip Nirvana, Pearl Jam, Soundgarden, Alice in Chains, Foo Fighters ir daug daugiau.

Keltai į ir iš Sietlo

Clipper atostogos greitaeigiai keltai yra suprojektuoti taip, kad keleiviai jaučiasi jų kelionė yra jų atostogų dalis. Laive jų laivams, be to, įrenginių ir paslaugų asortimentą rasite draugiškus darbuotojus, kurie mielai jums padės.

laive, jūs rasite patogias plačias sėdynes su daug kojoms, maisto ir gėrimų laisvų, pramogų organizavimo veikla, dovanų parduotuvė ir neapmokestinama parduotuvė.

Sietlas uosto įrenginiai

yra automobilių nuomos patalpas, priešgaisrinės apsaugos ir policijos departamentas, palydovinė kelionės sistemą ir dar daugiau.

Kelionė į Sietlo uostas

Jei ateina iš šiaurės ar pietų, gauti i-5. Išvažiavimą 167 ne Mercer St, pasukite į kairę nuo 5th Avenue, pasukite į dešinę Broad St, ir toliau, kol pasieksite krantinėje prie Pier 70. Pasukite kairėn, kad Aliaskos keliu ir toliau už pusę bloko Pier 69 ir Victoria Clipper.

Užsakyti savo keltų Sietlas iš Victoria arba Friday Harbor šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Sietlas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Clipper Vacations

2701 Alaskan Way, Pier 69, WA 98121, United States