Searoad keltai

Searoad keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Searoad keltu tarp Bellarine pusiasalio ir Mornington Peninsula visoje Port Philip Bay. Searoad keltai tarnyba veikia su trimis kokiu oru 60 metrų keltais su išvykimo iš kiekvieno uosto kas valandą. AFerry visada turi pigūs kainas Searoad keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Žiūrėkite žemiau naujausias Searoad keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Searoad keltai grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Searoad keltai Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Bortinis Searoad keltai

   V. Queenscliff V. Sorento , ir V. pusiasalis princesė , yra vardai Searoad keltai "laivai. Tai yra ro-ro laivų reiškia, nėra sudėtinga manevrai, jei norite imtis savo automobilį ant lentos.

   kirtimas yra tik 40 minučių. Laive galėsite mėgautis holai, kavinė ir dideli langai, todėl jūs galite mėgautis fantastiškais vaizdais, o Jums atsipalaiduoti turintys gėrimas.

   Yra liftas, kuriomis galima priimti ir invalidų vežimėliams.

   Užsisakykite Searoad keltu paprastai ir lengvai su AFerry.

   video

   Searoad keltai YouTube video