Sealink keltai

Sealink keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Sealink keltu. Jis veikia tyrėjas sąsiauryje tarp Žaliojo Jervis dėl Fleurieu pusiasalyje ir Penneshaw prievado Kangaroo Island, tiek Pietų Australijoje. Keltas kirtimas trunka apie 45 minučių.

AFerry.lt visada turi pigūs kainas Sealink keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Žiūrėkite žemiau naujausias Sealink keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Sealink keltai grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 30 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Sealink keltai Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Svarbi informacija

   "Kengūros sala turi labai ypatingą aplinką, kuri turi būti apsaugoti nuo ligų ir kenkėjų. Todėl jūs negalite atnešti tam tikrus produktus Kangaroo Island, kaip pavyzdžiui, medaus produktų, bičių krovimo įrenginių, bulvių, triušių, lapių ir tt taikomos griežtos sankcijos.

   Bortinis Sealink keltai

   Sealink keltai valdo du laivus: "Sealion 2000" , ir "dvasia Kangaroo Island" ,. Laive rasite patogias vietas kambariuose su panoraminiais langais, televizorių ir licencijuojamos kavinėje oro kondicionieriumi. Laivai imtis automobilius ir pėdų keleivių.

   keltai yra vežimėlis ir neįgaliesiems draugiškas. Yra elektrinis vežimėlis, kuris gali būti naudojamas į laivą keleivių.

   Keleiviai privalo pranešti Kangaroo Island Tarybą, jei jie yra pareikšti šuo ar katė į salą.

   Abu keltai įrengtas kūdikiui pervystyti.

   video

   Sealink keltai YouTube video