Jūros Paslaugų keltai

Jūros Paslaugos
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry rezervuoti jūros Service keltu į Graikijos saloje Rodas ir kurorte Marmaris Turkijoje. Jūros tarnyba veikia pagal aukščiausius standartus, siekiant užtikrinti, kad jūs turite patikimą ir malonus kelionę. AFerry turi visus naujausius pasiūlymus ir pigiausias kainas jūra paslaugų keltais.

Dėl visų jūros tarnyba keltai maršrutus ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Jūros Paslaugų Ferry grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Pėstiesiems keleiviams registracija prasideda likus bent 60 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Jūros Paslaugos Maršrutai

   tvarkaraščio sezono

   Jūros Paslaugų Rodas Marmaris maršrutas veikia vasarą tik.


   Dėl valdybos jūra paslaugų keltais

   Jūros tarnyba veikia hydrofoil Iviskos greitaeigis laivas, ir pristatys naują taksi paslaugas iš Rodas į Marmaris naudojant "Rodos" Jet ". Šie trumpi apynių keltai visas sąlygas, jums reikia ir patogus sėdėjimo užtikrinti, kad jūsų kelionė eina patogiai ir greitai.


   "Nepriklausomai nuo laivo jūs naudojate ant jūros tarnyba Rodas Marmaris maršrutu, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.