Jūros SA Keltų

Jūros SA Keltų
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry rezervuoti jūros SA keltu visoje Spencer įlankoje, tarp Wallaroo ant Yorke pusiasalio ir Lucky Bay Eyre pusiasalio. Jūra SA "automobilių ir keleivių keltų veikti su 56 metrų laivo " Aurora V , kuris yra įkelti iki 80 automobilių ir 300 žmonių. Yra perėjos beveik kiekvieną dieną. AFerry.lt visada turi pigūs kainas jūros SA keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Žiūrėkite žemiau naujausių jūros SA Keltų kainos ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo jūros SA Ferry tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus BENT 30 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Jūros SA Keltų Maršrutai

   Borto su vaizdu į SA Ferry

   Borto "Aurora V , Jums patiks gražus vaizdas iš lauko stebėjimo denio. Laivas taip pat yra įrengta, be kita ko, su kavinėje, kino teatre, neįgaliesiems prieigos ir belaidžio interneto prieiga.

   Gyvūnai neįleidžiami į toliau nurodytas Apgyvendinimas/kavinė srityje.

   Paprastas keleivių rankinis bagažas apsiriboja tik vieno gabalo ir turi būti laikomi kartu su jumis visais laikais. Atkreipkite dėmesį, kad tai nėra dideli lagaminai, dėžės, padanges ir tt, kurie bus papildomai priskaičiuojamos ir nebus pritarta, jeigu vežami registruotas transporto priemonės.