Seajets

jūros Jets
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti jūros Jets keltu į Graikijos Kikladų salų ir žemyninės Graikijos. Jūros Jets naudoja trijų skirtingų tipų fastcats veikti savo paslaugas ir suteikti greitą ryšį tarp Graikijos, Rafina ir Cyclades Islands. AFerry turi visus naujausius pasiūlymus ir pigiausias kainas jūros jets keltais.

Dėl visų jūros Jets keltai maršrutus ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo jūros Jets keltų grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti 1 h prieš išvykimą.

Maršrutai:
124
Trumpiausias pervažiavimas:
Serifos - Sifnos
20 minutes
Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

jūros Jets Maršrutai

    Apie valdybos jūros jets keltais

    Jūros Jets paleisti 9 didelės spartos keltų savo laivyno: Tera Jet čempionas Jet1, čempionas Jet2, jūros Greitis Jet Masterjet, Megajet, didelės spartos srove. , Seajet 2 ir SUPERJET. Visi keltai yra greitas ir teikti geras susisiekimas tarp skirtingų salų ir Graikijos žemyninės dalies.


    "Nepriklausomai nuo laivo jūs naudojate ant jūros Lėktuvai GRAIKIJA-Cyclades Islands maršrutu, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.