Skrabsterio keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Skrabsterio su AFerry. Keltai į Skrabsterio, Škotijoje, yra iš Orknio. Jūs galite imtis keltu į Skrabsterio iš Stromness.

Scrabster Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Skrabsterio valdo NorthLink. Kai ieškote keltu į Skrabsterio, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, žiaunos Bay padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Skrabsterio keltai su NorthLink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Skrabsterio bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Skrabsterio keltai
  • Skrabsterio keltai
  • Skrabsterio keltai

Apie Skrabsterio

Scrabster Keltų uostas yra svarbus uostas Škotijos žvejybos pramonės ir sparčiausiai auganti žvejybos uostas Didžiojoje Britanijoje. Jis įsikūręs į šiaurės Škotijos, 1½ mylių nuo Thurso, 22½ mylių nuo Wick ir 112 mylių nuo Invernesas. Žmonės keliauja iš Skrabsterio Ferry Port gali pasinaudoti įspūdingais vaizdais Senis Hoy ir Šv Jono galvą, kurios gali būti vertinama tik keltų maršruto iš Skrabsterio Ferry Port prie Stromness uostas Orkneys.

Keltai į ir iš Skrabsterio

Northlink keltai , turi puikias sąlygas laive ir siūlome nepamirštamą patirtį visiems keleiviams.

Kiekvieną NorthLink Keltų taip pat suteikia erdvi trumpos sritys, barai, vaikų žaidimų aikštelės ir patogus vonios kajutėse.

Skrabsterio uosto įrenginiai

Yra ilgas buvimo automobilių parkas Skrabsterio Ferry Port, kuri valdo Skrabsterio Harbour Trust.

Įranga tuo iš Skrabsterio Ferry Port terminalo yra bilietų pardavimo ir tyrimai; taksofonų, užkandžių baras, neįgaliesiems ir neįgaliųjų tualetas.

Kelionė į Skrabsterio

Rapsons veikti vietos autobusų maršrutus nuo Škotijos šiaurėje. CityLink veikti reguliarias tarpmiestinių paslaugą iš Skrabsterio Invernesas. Kai kurios paslaugos sustoti perkėlos į Skrabsterio, o kiti sustabdyti 1½ mylių nuo keltai terminalo į Thurso centre.

Reguliariai traukinys tarnyba Scotrail nuorodos Thurso ir Wick su Invernesas ir laikas susisiekti su atvykimo ir išvykimo iš NorthLink keltų kirtimo iš Skrabsterio uostą. Autobuso ryšys tarp stoties, Thurso miesto ir Skrabsterio yra operacijos greitai keleivių perdavimo. Thurso geležinkelio stotis yra apie 2 mylios nuo Scrabster perkėlos terminalą.

Wick oro uostas yra 23½ mylių nuo miesto. Yra reguliariai oro susisiekimo paslauga Edinburgas.

Žemiau jūs rasite Skrabsterio keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

Scrabster Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas