Schinoussa keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Schinoussa Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Schinoussa su AFerry. Jūs galite naudoti Schinoussa imtis keltai aplink Kikladų ir į Graikiją. Buities paslaugos Cyclades yra iš Schinoussa į Naxos, o keltai atokiau nuo Kikladų plaukti į Pirėjo.

Schinoussa Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Schinoussa valdo Blue Star Ferries. Kai ieškote keltu į Schinoussa, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Schinoussa keltai su Blue Star Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Schinoussa bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Schinoussa keltai
  • Schinoussa keltai
  • Schinoussa keltai

Apie Schinoussa

Schinoussa yra maža Graikijos sala į pietus nuo Naxos, ji priklauso Kikladų salų grupei. Iš Schinoussa uostas yra įsikūręs vakarinėje regiono saloje. Yra beveik jokio formų in-žemės transportu, todėl atmosfera yra švarus, ramus ir sveikas. Su zacisznej paplūdimiai siūlo privačią aplinką puikus atostogų. Yra ne daug padaryti saloje, ar net pagrindinio kaime Schinoussa, tačiau sala yra gerai žinomas dėl savo nuostabiu vaizdu beveik visur jums atrodo. Geriausia, ką reikia padaryti šioje saloje yra tiesiog sėdėti atgal, atsipalaiduoti ir imtis Graikijos saulės.

Keltai į ir iš Schinoussa

Anek Linijos " laivynas 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Laive "Blue Star Ferries" , taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite à la carte restoranas, kavinė, baras, parduotuvės, internetas prieiga, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Schinoussa keltų uosto Kryptys

Yra beveik ne automobiliai ar autobusai saloje, todėl vaikščioti paprastai yra pats praktiškiausias pasirinkimas, kur jums eiti Schisnoussa.

Schinoussa Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Limani Schinoussas, 84300, Greece

Blue Star Ferries

Limani Schinoussas, 84300, Greece

Sea Jets

Limani Schinoussas, 84300, Greece