Scandlines keltai

Scandlines
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Scandlines keltu į Daniją, Vokietiją ir Švediją. "Scandlines", Danijos bendrovė, yra viena iš pirmaujančių operatorių Baltijos regione ir Skandinavijoje. Laive rasite platų patalpų ir aukščiausio lygio paslaugas ir komfortą. AFerry visada turi pigūs kainas Scandlines keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Scandlines keltai į Puttgarden ant Fehmarn, Rødby apie Lolland, Zasnicą Riugeno salą ir dar daugiau. Visiems Scandlines maršrutus ir naujausius pigių kainų ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Scandlines grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams būtina užsiregistruoti likus bent 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Scandlines Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie valdybos Scandlines keltais

   "Scandlines" turi parką 14 laivų priėmimo Scandlines "didžiausias keltas kompanija pietinėje Baltijos. Be to, patogios kajutės ir krėslų, laive "Scandlines" keltų galėsite mėgautis platų barų ir restoranų. Greitai valgio ar užkandžio galite eiti į savitarnos restorane arba bauda Skandinavijos ir Baltijos šalių virtuve galite mėgautis Full Service a la carte restoranas. Čia taip pat rasite TAX FREE parduotuvės laive, kur galima pasiimti sandorį ar dvi. Atminkite, kad kai kurie keltai labai trumpų maršrutų negali pasiūlyti visų šių įrenginių.


   Ar naudojate "Scandlines Gedser Rostock keltu," Scandlines "Helsingborgas Helsingor maršrutas, The Scandlines" Puttgarden Rodby linijos ar bet kuris kitas maršrutas didžiausių pietinės Baltijos keltų kompanija, jūs privalo turėti malonus ir Atpalaiduojantis kelionė. Užsisakykite Scandlines keltu lengvai ir saugiai AFerry.

   video

   Scandlines YouTube video