Sassnitz keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Zasnicą su AFerry. Keltai į Zasnicą Vokietijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Zasnicą iš Trelleborg.

Zasnicas keltų bendrovių

Keltai į ir iš Zasnico valdo Stena Line. Kai ieškote keltu į Zasnicą, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Kiel, Rostock ir Travemiundėje padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Zasnicas keltų su Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Zasnicą bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sassnitz keltai
  • Sassnitz keltai
  • Sassnitz keltai

Apie Zasnico

Zasnicas yra populiarus kurortas su maždaug 11.000 gyventojų. Zasnicas turi daug populiarių vietų, įskaitant HMS Otus plaukiojančiu muziejumi ir Ruegen zoologijos sode.

Ruegen yra patraukli sala, ir atrasti Ruegen'o sala yra sakoma, kad kaip atrasti Vokietiją per vieną dieną. Ruegen jungia baltų smulkių smėlio paplūdimiai ir graži nacionalinius parkus. Be Ruegen'o galite atsipalaiduoti ir pasivaikščioti paplūdimiu arba įspūdingų bukų miškai taip pat patinka apsipirkti mažose žavių pakrantės kurortų.

Keltai į ir iš Zasnico

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat pasirinkimas komfortabilių en-suite kajutėse.

DFDS Seaways , veikiantis pilnai įrengta kruizinių laivų šiais maršrutais, kurie siūlo maksimalų komfortą, o laive. Šie laivai pasiūlyti platų įrenginių, kurie apima erdvūs ir prabangūs Nameliai, restoranų ir barų laive, vaikų žaidimų aikštelės ir pareiga nemokamai apsipirkti laive.

BornholmerFærgen , turi bistro restoranas, be kitų įrenginiai. Jūs patirsite 5 žvaigždučių gydymas nuo to momento jūs žingsnis laive su darbuotojais, kad jums jaustis laukiami visi kartu, jaukus patogūs vaizdu į jūrą kabinos ir apgyvendinimą foteliuose, savarankiškai aptarnavimą ir à la carte restoranas kartu su baru, specialiai įrengta vaikų žaidimų aikštelė ir pareigą nemokamai parduotuvę laive.

BornholmerFærgen, "Stena Line" ir DFDS Seaways siūlo puikias pasiūlymais ir rėmimas Zasnico keltų, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Sassnitz uosto įrenginiai

Zasnicas keltų terminalas siūlo įrenginių ir paslaugų asortimentą.

Kelionė į Zasnicą

"Take the A19 iš Berlyno ir išvykstančių Rostokas-Ost Žinios. Tada galva Stralsund ant B105, pagaliau sekti B96 į Sassnitz/Mukrano nuo Ruegen'o saloje.

20 eilutėje (Rügener Personen-Nahverkehr) palieka kas pusvalandį nuo ne Dubnitz stotelės, apie 2 km iš uosto.

Yra maždaug už 6 km nuo uosto ir geležinkelio stoties Zasnico. Vietos traukiniai tarp Zasnico ir Stralsund palikti kas valandą.

Zasnicas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

BornholmerFærgen

Fährhafen Sassnitz, Sassnitz/ Neu Mukran , 18546, Germany

DFDS LISCO

Fährhafen Sassnitz, Sassnitz/ Neu Mukran , 18546, Germany

Stena Line

Fährhafen Sassnitz-Mukran, Hafeneingangsgebäude 20, 18546 Sassnitz, Germany