Saronic keltai

Saronic keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Saronic keltai jungia žemyninėje Graikijoje į Saronic Islands Aegina, Agistri ir Poros per Pirėjo ir Methana uostus. Jūs galite užsisakyti Saronic Keltai su AFerry.

Žiūrėkite žemiau detalus grafikas informaciją ir geriausiomis kainomis klientai rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Saronic keltai Maršrutai

   Laive su Saroniku keltai

   Saronic keltai veikia keturių laivų laivynas; Phivos Archaeos "Apollon" Hellas " ir , Poseidonas Hellas" . Kiekvienas laivas yra įrengtas patogus holai, barai tarnauja karšto ir šaltų gėrimų ir užkandžių, ir daug atviro denio patirti vaizdu į Graikijos salas ir gražioje vandenyną.

   Kiekvieną Saronic keltai laivas turi gebėjimą atlikti daugiau nei 1000 keleivių ir daugiau kaip 100 automobilių. Visi keltai išjungėte prieigą.   "Nesvarbu, ar pasirinksite Saroniku keltai Pirėjo Aegina maršrutą, Methana į Poros paslaugos, arba bet kuri kita Saronic Ferrries Buriavimas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.

   video

   Saronic keltai YouTube video