Sark Pristatymas keltai

Sark Pristatymas
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Sark Pristatymas keltai tarp Gernsis ir Sark. Sark Pristatymas buvo priklausė Sark saloje nuo 1969 ir veikia trys keleiviniai keltai. "Bon Marin de Serk , gali atlikti 131 keleivių per vasaros mėnesius, ir 98 žiemą. , Sark Rizikos , gali turėti 122 keleivių vasarą ir 92 žiemą iš viso. Galiausiai, , Sark "Belle , gali gabenti 180 keleivių iš viso. Skirtingai nuo kitų dviejų laivų, ji veikia tik vasaros mėnesiais.

Sark neturi oro uosto, todėl vienintelis būdas pasiekti salą iš Gernsis IS gaudyti Sark laivybos keltu. 45.000 žmonių per metus aplankyti salą, atsižvelgiant vieną iš jų keltais. Sark yra tik 9 mylių nuo Gernsis ir trunka apie 55 minučių.

AFerry.lt visada turi pigūs kainas Sark Laivyba keltais ir naujausius specialius pasiūlymus. Žiūrėkite žemiau Sark Laivyba keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartus. Paspauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Sark Shipping keltų grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi užsakymo patvirtinimai turi būti iškeisti į galiojančius bilietus paskambinus į Gernsio arba Sarko biurą, likus mažiausiai 25 min. iki jūsų išplaukimo laiko. Keleiviai į išvykimo vietą turėtų atvykti likus mažiausiai 15 min. iki suplanuoto išplaukimo laiko. Keleiviai, neturintys galiojančio Įmonės išduoto bilieto, į laivą neįleidžiami.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Sark Pristatymas Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Laive su Sark Pristatymas

   trijų priklausančių Sark Pristatymas keleivinių laivų pasiūlyti greitą ir patogų kirtimas. Kadangi kelionė tik 55 minučių nerasite kavinę ar parduotuvę, bet jūs galės atsipalaiduoti ant sėdynės arba stovėti ant denio ir mėgautis vaizdu.

   video

   Sark Pristatymas YouTube video