Sark keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Sark su AFerry. Jūs galite naudoti Sark imtis keltai aplink Normandijos salos ir į Prancūziją. Buities paslaugos Normandijos salos yra iš Sark Gernsis ir Džersio, o keltai atokiau nuo Normandijos salos plaukti į Carteret ir Granville.

Sark Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sark yra valdomas Isle of Sark Pristatymas ir Manche Iles Express. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Sark, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Sark, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sark keltai su Isle of Sark Pristatymas ir Manche Iles Express yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sark bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sark keltai
  • Sark keltai
  • Sark keltai

Apie Sark

Sark yra ketvirta mažiausia Normandijos salos. Nėra automobiliai Sark tik traktoriams, motociklams ar arklių ir vežimų. Gyvenimo tempas yra neskubantis ir atsipalaidavęs, teikiant ramioje trauktis nuo triukšminga, kasdienio pasaulio. Kaip Gernsis ir Džersio sala švelnus klimatas. Dieną, sala puikiai tinka maudynėms, nardymui ir net žvejybai. Iki naktį neužterštas lengvas dangus tampa prieglauda Stargazers.

Kai artėja Sark laivu, jūsų pirmo žvilgsnio saloje bus baisus uolos. Jūrų paukščiai rato per įlankų, o kartais ir vėlyvą pavasarį valtis keleiviai galės pamatyti Puffins ant jūros paviršiaus. Jei esate labai pasisekė, galite net atpažinti delfinų!

Keltai į ir iš Sark

Galite palyginti ir rasti pigiausius keltų kirtimo prieinamas Sark su mūsų lengva naudotis internetu forma.

Manche Iles Express naudoja fastcraft catermarans su aviakompanija stiliaus krėslų ir laive bare.

Sark Pristatymas siūlo tris keleiviniams laivams, tarp Gernsis ir Sark maršrutu. Kelionė trunka 55 minučių.

Užsisakykite keltu į arba iš Sark paprastai ir saugiai AFerry.

Sark Port

Keltai iš Sark uosto galima užsisakyti lengvai per AFerry.

Sark uosto įrenginių

"Nėra automobiliai Sark, geriausi transporto rūšys yra dviračių ar arklių traukiamas vežimas. Dėl salos dydžio, uostas nėra sunku rasti ir gerai pažymėtos.

Sark Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Isle of Sark Shipping

Harbour Office, Sark, GY9 0SB, United Kingdom

Manche Iles Express

La Maseline Jetty, Sark, GY9 0SB, Channel Islands