Sardinija keltai

Sardinija keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Sardinija keltu į Korsiką, Sardiniją, Elba, Italijoje ir Prancūzijoje. Sardinija Keltai taip pat žinomas kaip Korsika Sardinija keltai arba , Corsica Ferries ", tačiau tai yra tas pats įmonė. Sardinija keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir paslaugų laive jų šiuolaikinių keltais. AFerry visada turi pigūs kainas Sardinija keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Sardinija Keltai į ir iš Nicos, Toulon, Livorno, Calvi, Bastia, Portoferraio ir dar daugiau. Visiems Sardinija keltai maršrutus ir matyti kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Sardinija keltai grafiko su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
44
Trumpiausias pervažiavimas:
Piombino - Portoferraio
40 minutes
Populiariausias maršrutas:

Sardinija keltai Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Apie lenta Sardinija keltai

  "Laive moderni oro kondicionieriai Sardinija keltas užpildyti rasti platų įrenginių padėti jūsų kelionė praeiti greitai ir patogiai. Iš tiesų, galbūt manote, kad jūsų šventė prasidėjo net kelto. Sardinija keltai pasiūlyti patogius namelius, barai, savitarnos ir a la carte restoranai, vaikų zonas ir parduotuvės. Kai kuriuose keltuose taip pat rasite baseinas ir soliariumas šiltesnio mėnesius.

  Sardinija keltai rekomenduojame, kad jūs užsisakyti kabina vienos nakties kirtimo, tačiau, jūs netgi galite užsakyti kajutes dieną perėjose, siekiant padėti jums atsipalaiduoti. Sardinija keltai pasiūlyti įvairių klasių kajutės iš daugiau paprastų Kotedžai ir kruizinių kajučių į aukščiausios klasės kajutės ir net Luxe kajutės galutiniam kelionės patirtimi.


  Ar jums keliauti laive Sardinija keltai Nica Ajačas keltu arba jei jūs naudojate Sardinija keltai Livornas Bastia maršrutą arba Sardinija keltai Tulonas Ajačas liniją, jūs privalo turėti daug keltų kirtimo su šiuo gerai žinomas keltų bendrovė.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsakyti užsisakyti katė ar šuo laive Sardinija keltai keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Katės ir kiti smulkūs gyvūnai turi būti laikomi narvelyje, bet gali keliauti nemokamai. Yra šunims mokestis, tačiau jie gali būti pareikštas laive keleivių zonose laivų. Šunys turi būti laikomi ant švino ir antsnukio visais laikais, ir negali patekti į restoraną sritis.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš JK į žemyninėje Europoje Airijoje jums reikės naminio gyvūno pasu. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.