Saranda keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Saranda su AFerry. Keltai į Saranda, Albanijoje, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Saranda iš Brindisis.

Saranda Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Saranda valdo Red Star Ferries. Kai ieškote keltu į Saranda, mes visada rodys keletą kartų spektrą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat parodyti jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Durres ir Vlore padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Saranda keltai su raudonais Star Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugos, ir jums bus jaustis kaip savo atostogų pradėjo momentą žingsnis laive. Kelionės į Saranda bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Saranda keltai
  • Saranda keltai
  • Saranda keltai

Apie Saranda

Saranda, taip pat žinomas kaip Sarandė, yra iš Vliorės apskritis pietinėje Albanijoje miestas. Saranda tampa vis labiau populiarus atostogų paskirties. Miestas yra į pietus nuo Italijos ir greta Korfu, su palyginama klimato, tačiau daug pigiau apgyvendinimą ir ekskursijos.

Saranda turi gyvą kultūrą, su daug vandenyno šalutinis barų ir klubų ir restoranų, aptarnaujančių skanus virtuvės su vietinių produktų.

Keltai į ir iš Saranda

"Red Star" Keltai "" lėktuvų parką sudaro gerai įrengtas šiuolaikinių laivų. Laive paslaugos jaukus poilsio rajonus, restoranai ir barai ir kavos ir užkandžių baras. Nameliai svyruoti nuo standartinių iki prabangos ir jūs taip pat galite užsisakyti oro linijų stiliaus foteliuose.

Saranda uosto įrenginiai

Saranda uostas yra įsikūręs miesto centre, su viešbučių, restoranų, parduotuvių ir turizmo biuro tik kelios minutės pėsčiomis nuo uosto.

Kelionė į Saranda

Automobiliu
Saranda yra trijų su puse valandos kelio (apie) iš Vlore, naudojant SH4 kuri yra vidaus , Arba yra ilgesnis pakrantės maršrutas naudojant SH8, atsižvelgiant maždaug keturių su puse valandos.

Saranda Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Red Star Ferries

Saranda Ferry Terminal, Abania, , Albania