Sanxenxo keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Sanxenxo, Ispanijos provincijoje Pontevedra jungia žemyninę Ispaniją Ons Island su Mar de priedus. Sanxenxo keltai galima užsisakyti su AFerry.

Žiūrėkite žemiau tvarkaraščio informacijos ir informacijos apie tai, kaip pasiekti Sanxenxo ir uosto įrenginių galite tikėtis rasti, kai jūs ten.

  • Sanxenxo keltai
  • Sanxenxo keltai
  • Sanxenxo keltai

Keltai į ir iš Sanxenxo

"Mar de Ons laivai statomi pagal aukščiausius standartus ir turi visi patogumai laive. Už deniai leidžia keleiviams imtis su puikiais vaizdais salų ir Galicijos pakrantėje. Viduje laivų, patogus sėdėjimo galima ir yra laive kavinėje tarnauja karšto ir šalto užkandžiai ir užkandžiai.


Apie Sanxenxo

Sanxenxo yra populiarus kurortas vakarinėje Ispanijoje, su daugeliu vietinių flocking čia pabėgti karštas saulė į pietus. Jis yra plačiai vertinama kaip viena iš geriausių paplūdimio kurortų Galicia savivaldybėje.

Sanxenxo daugiausia dirbtinių, todėl miestui kosmopolitiška erdvė turistams. Jūs rasite stilingus barų, naktinių klubų ir visi patogumai, jums reikia.


Sanxenxo uosto įrenginiai

Sanxenxo uostas yra ne miesto širdyje, visi patogumai, yra kelios minutės pėsčiomis, todėl jums nebus trumpas dalykų daryti, jei atvykti per anksti savo kelto.


Kelionė į Sanxenxo

Automobiliu
Sanxenxo yra maždaug 37km nuo Pontevedra. Atsižvelgiant į AP-9 (skambutis kelių) ir AG-41 užtruks maždaug 32 minučių automobiliu.

Sanxenxo Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas