Santander Portsmouth Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 3 perėjimų per savaitę
    24 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Santander Portsmouth keltų maršrutas jungia Santanderas, sostinė Cantabria regione šiaurės rytų Ispanijoje Portsmouth, uostamiesčio Hampshire pietinėje Anglijos pakrantėje. Keltas maršrutas valdo Brittany Ferries. Yra iki 3 perėjose per savaitę. Kirtimo laikas yra maždaug 1 ir 15 min. Maršrutas priima automobilius ir pėdų keleivių.

Mažos Santander Portsmouth kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Santander Portsmouth keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Santander į Portsmouth. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Santander Portsmouth maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Santander į Portsmouth keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Santander Portsmouth yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Santander

"Santander" yra Ispanijos regione Kantabrijos kapitalas; regionas žinomas dėl savo kultūros, gražiais paplūdimiais ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Santander senas ketvirtį vis dar egzistuoja, nors mažai jo lieka. Verta aplankyti yra gotikinė šventovė ir šalia viduramžių miestas Santillana del Mar

Yra daug padaryti Santander, įskaitant "Dunas Liencas gamtos parkas, Museo Provincial de Prehistoria, Royal Magdalena rūmus ir Carbárceno gamtos parko, kuris yra didžiausias zoologijos sodas Europoje. Santanderas taip pat gali pasigirti apdovanojimai paplūdimiai, platus prekybos paslaugos ir platų restoranų ir barų.

Apie Portsmouth

Portsmouth yra Didžiosios Britanijos tik Island City, įsikūręs ant Portsea sala. Docklands plotas Portsmouth jau seniai svarbu Royal Navy (ir beje, kur gyvena seniausias pasaulyje doką) ir yra veislės mūsų pėsčiųjų ir valčių turai, kuri duos jums pažvelgti į miesto praeitį. The Waterfront yra gavau daug reikia renovuoti, per pastarąjį dešimtmetį. Vienas iš rezultatų yra Spinnaker bokštas, kuris gali būti aiškiai žiūrima kaip įvedate prievadą.