Santanderas Plymouth Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    20 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Santander Plymouth kelto maršrutas jungia Santanderas, sostinė Cantabria regione šiaurės rytų Ispanijoje Plymouth, uostamiesčio Devon pietvakarių Anglijoje. Keltas maršrutas valdo Brittany Ferries. Yra iki nedažnai perėjose. Kirtimo laikas yra maždaug 20 valandų. Maršrutas priima automobilius ir pėdų keleivių.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Santander Plymouth keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Santander į Plymouth. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Santander Plymouth maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Santander Plymouth keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Santander Plymouth yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Santander

"Santander" yra Ispanijos regione Kantabrijos kapitalas; regionas žinomas dėl savo kultūros, gražiais paplūdimiais ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Santander senas ketvirtį vis dar egzistuoja, nors mažai jo lieka. Verta aplankyti yra gotikinė šventovė ir šalia viduramžių miestas Santillana del Mar

Yra daug padaryti Santander, įskaitant "Dunas Liencas gamtos parkas, Museo Provincial de Prehistoria, Royal Magdalena rūmus ir Carbárceno gamtos parko, kuris yra didžiausias zoologijos sodas Europoje. Santanderas taip pat gali pasigirti apdovanojimai paplūdimiai, platus prekybos paslaugos ir platų restoranų ir barų.

Apie Plymouth

Su savo įspūdingos gamtos uosto, Plimutas jau seniai yra svarbus svetainę britų karinio jūrų laivyno istorijoje. Tai buvo iš Plymouth, kad Anglijos laivynas išplaukė į 15 amžiuje nugalėti artėja ispanų Armada, įvykį, vis dar švenčiama daug Plymouth muziejų.

Užsisakykite keltu į Prancūziją ar Ispaniją iš didžiausių miestas pietvakarių Anglijoje paprastai ir saugiai su AFerry.