Santanderas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Santanderas Maršrutai

Užsisakykite keltu į Santander su AFerry. Keltai į Santanderas, Ispanijoje, yra iš Anglijos ir Airijos. Jūs galite imtis keltu į Santanderas iš kamštienos, Plymouth ir Portsmouth.

Santanderas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Santander valdo Brittany Ferries. Kai ieškote keltu į Santander, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Bilbao, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Santander keltai su Brittany Ferries yra žinomi už savo komfortą ir aukšto lygio paslaugų ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Santander bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Plymouth - Santander
(Brittany Ferries)
361 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 5 d., šeštadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
Portsmouth - Santander
(Brittany Ferries)
674 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 1 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Kemperis + 2

Specialūs pasiūlymai

  • Santanderas keltai
  • Santanderas keltai
  • Santanderas keltai

Apie Santander

"Santander" yra Ispanijos regione Kantabrijos kapitalas; regionas žinomas dėl savo kultūros, gražiais paplūdimiais ir nuostabiu kraštovaizdžiu. Santander senas ketvirtį vis dar egzistuoja, nors mažai jo lieka. Verta aplankyti yra gotikinė šventovė ir šalia viduramžių miestas Santillana del Mar

Yra daug padaryti Santander, įskaitant "Dunas Liencas gamtos parkas, Museo Provincial de Prehistoria, Royal Magdalena rūmus ir Carbárceno gamtos parko, kuris yra didžiausias zoologijos sodas Europoje. Santanderas taip pat gali pasigirti apdovanojimai paplūdimiai, platus prekybos paslaugos ir platų restoranų ir barų.

Keltai į ir iš Santander

Brittany Ferries " laive paslaugas šiuo maršrutu yra baseinas ir poilsio zona, 2 kino teatrai, kazino, vaikų žaidimų aikštelė, Vestibiulis sritis ir laive pramogų iš gyvų grupių, didžėjų ir vaikų pramogų.

taip pat yra platus pasirinkimas barų ir restoranų, įskaitant a la carte restoranas, baras prie baseino, savitarnos restoranai ir fortepijonas kokteilių baras .

Brittany Ferries économie yra naujai pradėtos keltų tarp Portsmouth ir Prancūzijoje ir Ispanijoje. Tai yra "ne-maivymasis" paslaugos, idealiai tinka tiems, kurie nori keliauti ne pigiausios kainos. Etretat yra laivas veikianti naują Economie paslaugą. Laive rasite baras, vaizdo ištaigingas poilsio zona ir vonios kabinas.

Brittany Ferries économie taip pat veikia perėja į Santander. Laivas yra Connemara ,. Nors ne kruizinio kelto, rasite labai patogūs nameliai, poilsio kambariai, savitarnos pietūs, apsipirkti ir kavinė/baras, užtikrinančią jums niekada nuobodu savo kelionę.

Brittany Ferries siūlo puikias kainas ir akcijas apie Santander keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Santanderas uostas

" Santanderas Keltų uostas yra įsikūręs miesto centre, ir yra lengvai pasiekiamas tiek automobiliu, ir visuomeniniu transportu. Miestas buvo pastatytas aplink gamtos uostas, kuris buvo naudojamas nuo iki Romos imperijos okupacijos. Santander uostas yra ant šiaurinėje pakrantėje Ispanijoje, ir pateikia nuorodas keliais ir geležinkeliais į Ispanijos ir Portugalijos poilsio. Keltai iš Santander eiti į Jungtinę Karalystę ir gali būti nubaustas lengvai ir pigiai internete su AFerry

Santanderas uosto įrenginių

"Santander" Keltų uostas turi platų įrenginių ir paslaugų, įskaitant taksofonų, kavinėje, ir parduotuvėje parduoda maisto ir gėrimų. Automobilių stovėjimo aikštelė netoliese.

Kelionė į Santander

Santander naudos iš puikios kelių tinklą, jungiantį miestą su Ispanijos, Portugalijos ir Prancūzijos pietų poilsio. Pasibaigus miesto centre, "Santander" Keltų uostas yra lengvai prieinama keliais ir viešuoju transportu.

Jei keliaujate iš Rytų, imtis N634 vakarus išilgai pakrantės link Coruna. Jei keliaujate iš Vakarų, tada imtis N634 rytus į Bilbao. Santanderas Keltų uostas yra įsikūręs pačioje miesto širdyje, sekite ženklus į Puerto Zona Maritima ar Ferry.

Stotis yra 5mins nuo kelto su paslaugų Bilbao ir Oviedo. RENFE yra nacionalinė geležinkelių sistemai ir turi nuorodas į beveik kiekviename mieste Ispanijoje.

Yra treneris stotis Santander, apie 5 minutes iš terminalo ir yra reguliarios paslaugos į ir iš Madrido ir Bilbao.

Santanderas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Estacion Maritime S/N, 39002, Spain

LD Lines

Vapores Suardiaz Norte, Edificio Estacion maritima, Puerto de Santander, 39002 Santander, Spain