Santa Teresa Gallura keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Santa Teresa Gallura su AFerry. Keltai į Santa Teresa Gallura, Sardinijoje, yra iš Korsikos. Jūs galite imtis keltu į Santa Teresa Gallura iš Bonifacio.

Santa Teresa Gallura Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Santa Teresa Gallura yra valdomas Moby Lines. Kai ieškote keltu į Santa Teresa Gallura, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Golfo Aranci ir Porto Torres, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Santa Teresa Gallura keltai su Moby Lines yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Santa Teresa Gallura bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Santa Teresa Gallura keltai
  • Santa Teresa Gallura keltai
  • Santa Teresa Gallura keltai

Apie Santa Teresa Gallura

Santa Teresa Gallura keltų uosto įsikūręs ant šiaurinėje pakrantėje gražioje saloje Sardinijoje Italijoje. Tai mažas miestelis yra gražioje pakrantės aplinkoje ir daro gerą bazę už holday ar pajūrio stotelės, kai turistinis Sardinijoje. Šis žavingas miestas gali pasigirti spalvingai nudažyti gatves su kavinės-barai ir suvenyrų parduotuvių, koralų papuošalų ir juvelyrinių dirbinių parduotuvėse. MOKESTIS (Aplinkosauginio švietimo fondas) priskirti garsus aplinkos patvirtinimą Mėlynosios vėliavos Santa Teresa keltų uosto dėl savo įsipareigojimo išlaikyti uostą švarioje ir gerai organizuotos mados.

Keltai į ir iš Santa Teresa Gallura

Moby Lines " keltai turime platų įrenginių laive; Visi Moby Lines keltai turi vaikų žaidimų aikštelės, žaidimų kambariai ir restoranas įrenginiai. Puikus asortimentas kajučių ir sėdimųjų variantų yra prieinama jūsų komfortą. Moby Lines siūlo puikias kainas ir akcijas į Santa Teresa Gallura keltų kirtimo, ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Santa Teresa Gallura Port

Moby Lines veikia keltų paslaugas tarp Sardinijos, Korsikos ir Elba salos efektyviai per patirtį, įgytą 130 metų navigaciją.

Santa Teresa Gallura uosto įrenginiai

Santa Teresa Gallura perkėla siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginių, įskaitant kuro, elektros energijos tiekimo, tualetai ir dušai, variklių remontas, sargas, paslaugos, Automobilių stovėjimo aikštelė viešosios telefonai, parduotuvės, baras ir bankomatų.

Kelionė į Santa Teresa Gallura

Nuo Sasaris imtis provincijos kelio S672 šiaurės, S127 į Tempio Pausania tada toliau ant S133 per Luogosanto pozicijoje Santa Teresa di Gallura.

Santa Teresa Gallura Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blu Navy

Banchina La Punzesa, Santa Teresa Gallura OT, 07028, Santa Teresa di Gallura, Sardinia

Moby Lines

Porto di Santa Teresa di Gallura, I - 07028, Sardinia