Santa Cruz de la Palma San Sebastien de La Gomera Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 7 perėjimų per savaitę
    2 valandos
    Gauti kainą
  • 7 perėjimų per savaitę
    2 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Santa Cruz de la Palma San Sebastienas de la Gomera yra vidaus maršrutas Kanarų salose ir yra valdoma Fred Olsen ir NAVIERA Armas. Geriausia kaina rasti mūsų klientams Santa Cruz de la Palma San Sebastien de La Gomera neseniai £ 35 su NAVIERA Armas.

Užsakyti Santa Cruz de la Palma San Sebastienas de la Gomera keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Santa Cruz de la Palma. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Santa Cruz de la Palma į San Sebastien de La Gomera

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Santa Cruz de la Palma San Sebastienas de la Gomera maršrutu mes parodysime jums visi keltų įmonės, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Santa Cruz de la Palma į San Sebastien de La Gomera, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Santa Cruz de la Palma į San Sebastien de La Gomera keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Santa Cruz de la Palma į San Sebastienas de la Gomera maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Santa Cruz de la Palma San Sebastienas de la Gomera keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

Kaip geriausią kainą už savo Santa Cruz de la Palma į San Sebastien de La Gomera keltu

Su AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Santa Cruz de La Palma ir San Sebastien de La Gomera. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Santa Cruz de la Palma San Sebastienas de la Gomera maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus apie Santa Cruz de la Palma San Sebastienas de la Gomera keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Santa Cruz de la Palma San Sebastien de La Gomera yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Santa Cruz de la Palma

Santa Cruz de la Palma yra Canary Island La Palma kapitalo ir gyvena apie 18.000 gyventojų. Miestas buvo įkurtas 1493 ir šiandien yra užimtas ir populiarus turizmo paskirties. Santa Cruz de la Palma su jam būdingu smarkiai palenkta slėnių, turi gyvą atmosferą. Už Santa Cruz de la Palma mieste, yra galingas ugnikalnio krateris.

Santa Cruz de la Palma yra gyvas miestas su klasikinio žavesio, ir yra daug pastatų kultūrinės ir istorinės reikšmės, pavyzdžiui, El Salvador bažnyčios ir Rotušės. Pagrindinis miesto aikštė, Plaza de España yra daug smulkių pavyzdžių renesanso architektūros ir apsvaiginimo Iglesia del Salvador (bažnyčia gelbėtojas).

Yra daug pamatyti ir nuveikti Santa Cruz de la Palma, iš apsilankymą Karinio jūrų laivyno muziejus ir 17 a Santa Katalinos fortas, vaikščioti aplink Barranco de las Nieves tarpeklį. Jei lankotės rugpjūčio pradžioje jums gali būti laimė sugauti garsus Fiesta de Nuestra Señora de las Nieves, šventės dieną Dievo Motinos Snieginės.

La Palma ir naudos iš šiltą ir saulėtą klimatą, o sudaro gražių paplūdimių ir nuostabiu kraštovaizdžiu, nuo kalnuotas reljefas, kad derlingos slėnių.

Apie San Sebastien de La Gomera

gražus ir istorinis miesto San Sebastian La Gomera yra vienas iš mažiau lankomų vietų Kanarų salas. Saloje yra gerai žinomas už tai, kad ta vieta, kad Kristupas Kolumbas paruošė savo laivus, kol jis išplaukė į Ameriką 1492. bažnyčia La Asuncion San Sebastian, kur jis ir jo buriavimo įgulos dalyvavo masę, vis dar stovi šiandien ir yra gerai verta aplankyti ,

Pati sala yra beveik priešingybė netoliese saloje Tenerifėje. Jis buvo apibūdinamas kaip Kanarų salos kad masinis turizmas pamiršo. Nors tik apie 15 mylių nuo pradžios iki pabaigos, kerta salą yra kaip perėjimo žemynuose. Žemyn pakrantes, rasite dykumas ir palmės, žygį vidaus į ugnikalnio kad slypi centre, tačiau ir jūs Natknąć žalių miškų supakuotas su tankiais natūralios augmenijos.

Salos geografija reiškia, kad yra tik nedidelis oro priėmimo keltų kelionės daug realesnis būdas pasiekti salą. Tačiau, nereikia būti sulaikyti, aplankant La Gomera yra puikus būdas pratęsti bet kokį atostogas - ir pridėti visai kita dimensija - bet Tenerifėje atostogų. Ir hop'as yra tik apie 40 minučių ilgio.

Jei iš Tenerifės tikisi daugiau tos pačios, jums gali už nusivylimas - ar malonus siurprizas - priklausomai nuo to, ką jūs po. Restoranai daugiausia uždaryti maždaug 10 pm ir jūs nerasite jokių klubai - vos keletą ramiais barai. Tiesą sakant, La Gomera yra daug geriau žinoti tai laukinės gamtos, nei naktinio gyvenimo. Kelionės į vidų yra verta ir todėl yra pasinaudojant viena ar daugiau iš daugelio pėsčiųjų takai.

UNESCO sąraše Garachonajaus nacionalinis parkas visų pirma turėtų būti ant bet lankytojo maršrutą. Tai tankiai supakuoti parkas rodo, kiek ploto ir Viduržemio jūros regione būtų atrodė jei ne žmogui. Jis tikrai yra kaip vaikščiojimas ant Jurrasic parko rinkinys.

Žinoma yra daug daugiau padaryti ir pamatyti šio apsvaiginimo ir istorinio saloje, bet tikimės, kad dabar jūs esate įsitikinęs, kad tai verta aplankyti. Bet nesakykite visus savo draugus. Mes norime, kad šią salą brangakmenis išlaikyti tai ne turistinis žavesio.

Daugiau informacijos apie Kanarų salas apskritai, prašome perskaityti mūsų Kanarų salos vadovauti.


San Sebastienas de la Gomera Port

San Sebastienas de la Gomera yra pagrindinis miestas ir sostinė saloje ir pagrindinis uostas yra įsikūręs čia su jungtimis į uostą Los Cristianos ant Tenerifės saloje ir Santa Cruz de la Palma prievado La Palma salą. Saloje taip pat žinomas kaip "Isla Colombina", nes tai yra, kai Kolumbas paruošė savo laivus, prieš kelionę į Ameriką.