Sandefjord į Stromstad Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    2 valandos 30 minutes
    Gauti kainą
  • 4 perėjimai kasdien
    2 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Sandefjord į Stromstad keltas jungia Norvegija skyrė Švedijai ir valdo Color Line ir Fjord Line. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Sandefjord į Stromstad neseniai £ 44 su Color Line

.

Užsakyti Sandefjord į Stromstad keltas šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Sandefjord. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Sandefjord į Stromstad

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Sandefjord Stromstad maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Sandefjord į Stromstad todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Sandefjord į Stromstad keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Sandefjord į Stromstad maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Sandefjord į Stromstad keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Sandefjord į Stromstad keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Sandefjord į Stromstad. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Sandefjord į Stromstad maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Sandefjord į Stromstad keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Sandefjord į Stromstad yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Sandefjord

"Sandefjord yra Vestfoldo apskrities Norvegijos miestas. Vienas iš svarbiausių radinių iš vikingų laikų buvo atrastas ne Sandefjord. Gokstad laivas buvo rastas 1880 metais ir sukūrė Sandefjord žemėlapyje kaip istorinės svarbos vietą.

Sandefjord yra miestas turtinga kultūra, derinant tradicijas ir istoriją su šiuolaikinių patogumų, pavyzdžiui, gurmanų restoranai, specializuotų parduotuvių ir kavinių. Sandefjord yra taip pat gerai žinomas dėl savo puikių žuvies ir jūros gėrybių; aplankyti žuvų pardavėjas tuo uosto paragauti ką Sandefjord turi pasiūlyti.

Vienu metu, Sandefjord garsėjo savo sieros Spa "Kurbadet", bet dabar SPA pastatai buvo paversta kultūros centru, kad rengiamos parodos. Kitos lankytinos atrakcionų Sandefjord yra banginių muziejus, Jūrų muziejus ir Miesto muziejus.

Apie Stromstad

Sundsvalle yra vakarinėje Švedijos miestas. Stormstad yra žvejų miestelis, kuris yra populiarus tarp turistų dėl istorinių vietų srityje turtus; Sundsvalle gyvena priešistorinių paminklų, įskaitant Blomsholms akmens laivo, iš ankstyvojo geležies amžiaus (1050-500 A.D).

Yra daug padaryti Stromstad. Mieste yra daugybė lankytinų vietų, tokių kaip Stromstad muziejus, kurio kronikose vietos istoriją; EKOPARK, kur lankytojai gali sužinoti apie energijos ir perdirbimą; ir Buktos, senas plotas miestą su kai gražiai konservuoti namų datuojamas 18 amžiaus pradžios.