Sandefjord keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Sandefjord Maršrutai

Užsisakykite keltu į Sandefjord su AFerry. Keltai į Sandefjord, Norvegijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Sandefjord iš Stromstad.

Sandefjord Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sandefjord yra valdomas Color Line ir Fjord Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Sandefjord, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Sandefjord, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sandefjord keltai su Color Line ir Fjord Line yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sandefjord bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Sandefjord keltai
  • Sandefjord keltai
  • Sandefjord keltai

Apie Sandefjord

"Sandefjord yra Vestfoldo apskrities Norvegijos miestas. Vienas iš svarbiausių radinių iš vikingų laikų buvo atrastas ne Sandefjord. Gokstad laivas buvo rastas 1880 metais ir sukūrė Sandefjord žemėlapyje kaip istorinės svarbos vietą.

Sandefjord yra miestas turtinga kultūra, derinant tradicijas ir istoriją su šiuolaikinių patogumų, pavyzdžiui, gurmanų restoranai, specializuotų parduotuvių ir kavinių. Sandefjord yra taip pat gerai žinomas dėl savo puikių žuvies ir jūros gėrybių; aplankyti žuvų pardavėjas tuo uosto paragauti ką Sandefjord turi pasiūlyti.

Vienu metu, Sandefjord garsėjo savo sieros Spa "Kurbadet", bet dabar SPA pastatai buvo paversta kultūros centru, kad rengiamos parodos. Kitos lankytinos atrakcionų Sandefjord yra banginių muziejus, Jūrų muziejus ir Miesto muziejus.

Keltai į ir iš Sandefjord

"Laive " Color Line " laivai yra visų restoranų ir didelių neapmokestinamų parduotuvių su platų prekių kategorijos.

Su "Fjord Line" , jūs rasite platų patalpų ir apgyvendinimo. Laive, jūs taip pat galite rasti savitarnos restoranas su karštų ir šaltų patiekalų, Italijos restoranas ir taip pat kavinė, kur patiekiama: karštų ir šaltų gėrimų ir užkandžių.

Color Line siūlo puikių pasiūlymų ir rėmimas Sandefjord keltai, ir galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Sandefjord Port

"Sandefjord Keltų uostas yra įsikūręs miesto centre, netoli miesto restoranų, parduotuvių ir pramogų. Jūs galite sugauti keltu iš Sandefjord į Stromstad Švedijoje, ir visi keltai iš Sandefjord galima užsisakyti internetu su AFerry

Sandefjord uosto įrenginiai

"Sandefjord Keltų uostas siūlo paslaugų ir įrenginių spektrą ,

Kelionė į Sandefjord

Nuo E18 greitkelio sekite ženklus Sandefjord; keltas uostas yra aiškiai sdignposted. Sandefjord yra 120km nuo Oslo, 20km nuo Larvik ir 215km nuo Kristiansandas.

Sandefjord Keltų uostas yra lengvai prieinama geležinkelių ir autobusų, o yra tik 10 minučių pėsčiomis nuo geležinkelio stoties.

Sandefjord Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Color Line

Fergeterminalen, Tollbugt. 5, N-3210, Norway

Fjord Line

Tollbugate 5, Sandefjord, 3210, Norway