San Nicola Tremiti keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

San Nicola Tremiti yra maža sala nuo Italijos (netoli Termoli) pakrantėje. Tai vienas iš trijų gražiausių salų ir yra labai populiarus vasarą. Žemiau galite rasti visus San Nicola Tremiti keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • San Nicola Tremiti keltai
  • San Nicola Tremiti keltai
  • San Nicola Tremiti keltai

Keltai į ir iš San Nicola Tremiti

Navlib veikia 10 hidroelektrinės varomų lėktuvų ir 2 katamaranais parką. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis kranto vaizdas.

Apie San Nicola Tremiti

San Nicola Tremiti yra vienas iš trijų mažų salų Italijoje. Iš trijų salų San Nicola Tremiti yra žinomas kaip administracinis centras. Kai jūs atvykstate saloje jūs pastebėsite, pilis/tvirtovė, kaip struktūros viduramžių pastatų pastatyta iki Rocky Hill. Taip pat galite išsinuomoti mažus laivus ištirti kitus salų ploto.

San Nicola/Tremiti Port

San Nicola Tremiti yra vienas iš trijų mažų salų jūroje Italijos pakrantėje per Vieste. Rezervuokite keltai San Nicola Tremiti teisę čia su AFerry.

San Nicola Tremiti uosto įrenginiai

San Nicola Tremiti uostas yra į pietus vakarus salos dalyje. Tai yra pagrindinis uostas keletą įrenginių, tačiau mažas kaimas yra šalia uosto, todėl jūs turės jokių problemų ieškant restoraną ar kitą įrangą.

Kelionė į San Nicola Tremiti

"Kelionė į uostą yra paprasta. Saloje yra labai mažas, ir jūs galite pasiekti bet kur pėsčiomis.


San Nicola Tremiti Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Navlib

Porticciolo di San Nicola, 71040 Isole Tremiti FG, Italy