San Domino Tremiti keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

San Domino Tremiti yra salos rytinės pakrantėje Italijoje. Jie turi gražius vandenis ir padaryti ir idealiai dienų kelionė.

  • San Domino Tremiti keltai
  • San Domino Tremiti keltai
  • San Domino Tremiti keltai

Keltai į ir iš San Domino Tremiti

Navlib yra sudaryta iš 10 hidro varomų lėktuvų ir 2 katamaranais parko. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis vaizdu.

Taigi, užsisakyti keltu arba iš San Domino Tremiti paprastai ir saugiai AFerry

Apie San Domino/Tremiti/h3>

San Domino Tremiti yra tik maža salelė ir teoriškai gali būti vertinamas per kelias valandas - todėl puiki diena kelionę. Tačiau, jei norite tikrai ištirti salas ir motociklų arba giluminį nardymą, tada po kelių dienų gali būti geresnis pasirinkimas. Taip pat galite išsinuomoti motorinę valtį ir keliauti į kitų mažesnių salų.

San Domino/Tremiti Port

San Domino Tremiti keltų uosto įsikūręs šiaurės rytų pakrantėje Isola San Domino saloje - dalis Tremiti salų Adrijos jūroje. Salos randama nuo Italijos rytinėje pakrantėje pakrantėje, su keltais iš jų išplaukiantiems Termoli.

San Domino Tremiti uosto įrenginiai

San Domino" Tremiti turi mažą keltų uosto. Uoste jūs rasite keletą stovėjimo aikštelių ir prekystalių pora. Apskritai uostas yra gana pagrindinio nes sala yra tik nedidelis.

Kelionė į San Domino Tremiti uosto

sala yra pakankamai mažas, kad pasiektų salą pėsčiomis nuo daugelio vietų , Tačiau yra autobusų jūs galite gauti, ir jei jūs gyvenate ne viešbutyje, dauguma atsiųsime mikroautobusą rinkti jums ir jūsų bagažą.

San Domino "Tremiti Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Navlib

San Domino, , Italy