Samui sala keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Samui sala Maršrutai

 • Koh Phangan į Koh Samui / Koh Samui į Koh Phangan
  Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Phangan - Koh Samui
  2 perėjimai kasdien
  45 minutes
 • Koh Tao į Koh Samui / Koh Samui į Koh Tao
  Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Koh Tao - Koh Samui
  7 perėjimų per savaitę
  3 valandos 15 minutes

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Samui Island su AFerry. Keltų maršrutų valdo Samui Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą užsisakyti Samui Island Ferry su AFerry.

Samui sala yra rytinėje pakrantėje Kra sąsmauka Tailande. Saloje yra ir dydžio Chumphon salyno antra ir turi daug 63000. Samui gyventojų turi aktuali musonas klimatą ir kartu su 60 kitų salų aplink jį, forma Ang Thong Marine nacionalinis parkas.

Sala jungia džiunglės atogrąžų kalnų Khao POM su įspūdingais paplūdimiais turkis vandenyse, balto smėlio, kokoso palmių ir koralų barjerą. Samui yra gerai išvystyta turizmo infrastruktūra. Turistus traukia būtent jos paplūdimiai grožio ir nardymo praktika, populiariausi yra Chaweng ir Lamai paplūdimius. Lietaus sezonas vyksta nuo gegužės iki lapkričio.

Samui pasirodo Kinijos žemėlapius 17 amžiuje ir turbūt pradėjo būti apgyvendinta prieš 1500 metų žvejų iš malajiečių pusiasalio ir Kinijos. Salos infrastruktūra pradėjo kurti tuo praėjusio amžiaus pabaigoje ir jos ekonomika yra pagrįsta turizmo ir kokoso ir gumos eksportą.

 • Samui sala keltai
 • Samui sala keltai
 • Samui sala keltai

Samui sala terminalai

Samui sala turi 3 prieplaukas iš kai operatorius Samui Keltų teikia paslaugas, galite įsigyti bilietus internete AFerry:

Samui Bangrak prieplauka, , esanti į salos šiaurėje, turi keletą parduotuvių ir restoranų aplink. Ji paslaugas Phangan Thong Sala prieplauka, Phi Phi Tonsai prieplauka Tao Mae Head prieplauka. Paslauga, Phi Phi apima 3 valandos perduoti autobusu į Krabi-Donsak Pier prieplauka.

Samui Maenam prieplauka, , esanti į salos šiaurėje yra keletas kurortų aplink. Ji paslaugas Phangan Thong Sala prieplauka Tao Mae Head prieplauka.

Samui Nathon prieplaukos " yra įsikūręs salos šiaurės vakarų. Ji paslaugą Tao Mae Head prieplauka.

Kaip ten

populiariausių būdų transportuoti saloje yra autobusai, kad "Tuk tuks", kuris yra 3 ratai taksi , kad "songthaews", kurios sunkvežimiai įsodinimo keleiviams ir motociklų taksi.


Taigi, užsisakyti keltu į ir iš Samui saloje paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Ko Samui

Ko Samui yra antras pagal dydį Tailando sala, įsikūręs Tailando įlankos. Jis žinomas dėl palmės, kuriame pateikiami paplūdimiai, kalnuotoje miškų ir kokoso giraitės. Lankytinos turistinės vietos yra Big Buddha šventykla, Bophut anketa Žvejo Village ir Wat Plai Laem.

Samui sala Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Bo Phut, A. Koh Samui, , Surat Thani, Thailand