Samui Keltų

Samui Keltų
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Samui Keltų veikia nuo Bankokas, Phuket, Krabi, Surat Thani ir dar daugiau!

Dėl visų Samui Keltų maršrutų ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Samui Keltų tvarkaraštis.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 30 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Samui Keltų Maršrutai

   Apie lenta Samui Keltų

   reikės atsispausdinti užsakymo patvirtinime. Prašome patikrinti prieplaukos informacijos anksto tiksliai žinoti, kur eiti. Operatorius rekomenduoja registruojantis bent 30 minučių iki išvykimo.

   Kai jūs atvykstate į molo pateikti atspausdintą užsakymo patvirtinimą valtis darbuotojų. Jie suteiks jums lipdukas arba įlaipinimo kortelę ir nukreips jus į savo valtis. Daugelyje uostų darbuotojai bus arti valties. Samui, darbuotojai bus sėdint kabinų priešais valtis pakrovimo zona. Dauguma dokai turi darbuotojus, kurie padės jums pradėti savo bagažą.

   bagažo pašalpa iki 20 kg vienam asmeniui ir visi jūsų rankinis bagažas gali būti pakuojami ir gabenami be papildomų išlaidų. Vietinis personalas pasilieka teisę atlikti saugumo patikrinimus. Prašome susisiekti su mumis, jei turite neįprastą bagažą asmeniniam naudojimui arba turite kokių nors klausimų.

   Daugelis laivų gėrimai, užkandžiai ir lengvi patiekalai siūlomi laive.