SamsoFærgen keltai

SamsoFærgen
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti SamsoFærgen keltu į žemyninę Danijos ir Samsė ir Zelandijos salos. SamsoFærgen keltai yra patogūs ir pateikti ant stalo įrenginių ir pramogų spektrą, kad galėtumėte mėgautis savo kelionę. AFerry visada turi pigūs kainas SamsoFærgen keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti SamsoFærgen keltų Hou, Kalundborg, kolba ir Saelvig. Žiūrėkite žemiau naujausias SamsoFærgen keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo SamsoFærgen grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija baigiama likus 15 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

SamsoFærgen Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   Apie valdybos SamsoFærgen keltais

   laive su SamsoFærgen galite rasti įrenginių spektrą, kad jūsų kelionė malonesnis. Ant dugno denio galite rasti kavinę ir jaunesniems vaikams, žaidimų kambarys, o viršutiniame denyje galite rasti pramogų ištaigingas baras, kur galite mėgautis šou su taure vyno ar kas turėjo savo išgalvotas.


   Apie SamsoFærgen keltais

   SamsoFærgen parką sudaro Kanhave , ir Kyholm ,. Kanhave , yra didesnis iš dviejų laivų, vežančių iki 600 keleivių. Kyholm , vykdo iki 390 keleivių žiemos mėnesiais, tačiau tai padidina iki 550 per vasaros mėnesius (gegužė-rugsėjis).


   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo laive SamsoFaergen keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės naminių pasą. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.