Sami keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į samių su AFerry. Keltai į samių, Jonijos salos, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į samių iš Brindisis.

samių Keltų Įmonės

Keltai į ir iš samių valdo Red Star Ferries. Kai ieškote keltu Sami, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sami keltai su raudonais Star Ferries yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į samių bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sami keltai
  • Sami keltai
  • Sami keltai

Apie samių

samių yra gražus pakrantės miestas 24km į rytus nuo Argostoli, Kefalonia kapitalo, viena iš Jonijos salų vakarinėje Graikijoje. Kefalonia, kurio kalnai, pušų miškai ir smėlėti paplūdimiai apibūdinti salos kraštovaizdį, yra laikomas vienu iš gražiausių Graikijos salų. Šiuolaikiniai istorikai manyti, kad Kefalonia yra tikrasis vieta Odisėjo namuose Ithica o ne mažesni sala, tenka šį vardą šiandien. Kefalonia saloje yra daug šeimos draugiškas paplūdimiai, kurie, nepaisant jų populiarumo, paprastai nėra perpildytos. Nors daugelis iš Kefalonia gyvenviečių buvo sunaikinta žemės drebėjimo 1953 metais, vis dar yra daug vietų skaičius saloje šiandien, įskaitant mozaikos grindys Romos vila Skala, Venecijos pilies Assos, urvas, griuvėsiai, senas vynuogynų ir sodrus kalnų peizažai, kurie yra magnetas aktyvios keliautojas.

samių perkėla

Sami uostas, įsikūręs centrinėje rytinėje pakrantėje, yra judrių uostas saloje. Pagrindinis kelias palei pakrantę kupina šiuolaikinių patogumų, parduotuvių ir kavinių su vaizdu į triukšmingo uosto, apsuptas sodrių kalvų ir kvapą gniaužiančių įlankų kraštovaizdį.

sami Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas