Salernas į Valetą Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    26 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Salernas į Valetą keltas jungia Italiją į Maltą ir valdo Grimaldi Lines. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Salerno į Valetą neseniai £ 776

.

Užsakyti Salernas į Valetą keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Salerno. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Salerno į Valetą

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Salerno Valletta maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Salerno į Valetą, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Salernas į Valetą keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Salernas į Valetą maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Salernas į Valetą keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

Apie Salerno

Salernas yra Italijos regione Kampanijoje miestas, Amalfi pakrantėje. Salerno naudos iš šilto, Viduržemio jūros klimatas ir yra viena iš saulės miesto Italijoje.

Salernas buvo įkurta romėnų kolonija 194 P.m.ē. ir per visą istoriją buvo okupuota Gotai, bizantiečiai, Langobards ir normanų. Šiandien Salernas yra pagrindinis miestas Amalfi pakrantėje, ir yra gyvas uostamiestis su daug pamatyti ir nuveikti.

Salernas yra daug gražių vietų ir atrakcionų išlaikyti lankytojų pramogauti. Mieste yra nuvertinamas, Castello di Arechi ir jos gražus Giardino della Minerva. Miesto senamiestis taip pat verta aplankyti; ji tapo viena iš geriausiai išlikusių istorinių miestų centruose ir yra pilnas siaurų gatvelių ir paslėptų praėjimus.

Salernas yra gerai žinomas dėl savo istorinių ir didžiųjų bažnyčių; galite rasti daug nuostabių pavyzdžių bauda architektūros ir meno per Salerno bažnyčių. Salerno katedra dominuoja miestą, ir yra populiarus turistų traukos. Įsikūręs Salerno senamiestyje, Katedros turi varpinė ir yra poilsio vieta Šv Mato Evangelisto. Kitas bažnyčia verta aplankyti yra "Chiesa di San Giorgio, gražus baroko bažnyčia su daugeliu žinomų paveikslų ir freskų. Norėdami pamatyti daugiau pavyzdžių religinio meno, apsilankykite "Museo Diocesano di Salerno, įsikūręs netoli Katedros.

Kitos objektai yra miesto puikius muziejus, nuo Archeologijos muziejus su savo garsiąją galvos Apolono, į muziejus Didattico DELLA Scuola Medica Salernitana, kuri namų daug svarbių dokumentų iš Schola Medica Salernitana, pirmasis medicinos universitetas įkurtas Salerno į 9-ojo amžiaus.


Apie Maltos

Malta yra gražus sala Viduržemio jūroje tik į pietus nuo Sicilijos. Yra daug daryti ir aplankyti saloje įskaitant Fort Rinella, Hypogeum nuo Ħ al-Saflieni, kad megalito šventyklos, Valletta vandens priekio, nardymas ir, žinoma, atsipalaiduoti spalvingas paplūdimio!


gauti geriausią kainą už savo Salernas į Valetą keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Salerno į Valetą. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Salernas į Valetą maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Salerno į Valetą keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Salernas į Valetą yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .