Sakaiminatas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Sakaiminatas su AFerry. Keltai į Sakaiminatas, Japonijoje, yra iš Rusijos ir Pietų Korėjos. Jūs galite imtis keltu į Sakaiminatas iš Donghae ir Vladivostoko.

Sakaiminatas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Sakaiminatas valdo DBS Cruise Ferry. Kai ieškote keltu į Sakaiminatas, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Sakaiminatas keltai su DBS Cruise Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Sakaiminatas bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Sakaiminatas keltai
  • Sakaiminatas keltai
  • Sakaiminatas keltai

Apie Sakaiminatas

Dėl Sakaiminatas uostas yra viena iš labiausiai garsių žuvininkystės uostų Japonijoje ir yra pagrindinis uostas Tottori prefektūroje. du pagrindiniai jos teiginiai į šlovę yra anime, ir krabai. Matsuba krabas yra sugauti regione ir tarnavo iki pat vietos kulinarijos patiekalas. Sakaiminatas taip pat yra japonų manga menininkas Shigeru Mizuki gimtajame mieste. Jo palikimas vis dar gyvena per jo kūrinių, kuriuos galima matyti aplink Sakaiminatas gatvėse.

Miesto žymus objektas yra "Yumeminato bokštas", kuris stovi "Yumeminato-Koen" parkas. Stebėjimo kambarys viršutiniame aukšte siūlo pilną 360 laipsnių vaizdą, kuris apima stulbinančius vaizdu į Japonijos jūrą ir didinga Mt. O-Yama.

Keltai į ir iš Sakaiminatas

DBS Cruise Keltų , veikia keltai iš Sakaiminatas į Donghae (Korėja) ir Vladivostoko (Rusija) per Donghae (Korėja) ir pasiūlymas bare ir kavinėje, diskoteka, televizijos ir vaizdo įrangos, baras ant viršutinio denio, suvenyrų parduotuvė ir turizmo informacijos centras kartu su patogiomis kajutės numerį ir svetainės erdvė.

užsisakyti bilietus su AFerry dabar ir sutaupykite pinigus jūsų kitą atostogų.

Sakaiminatas Port

Sakaiminatas įsikūręs vakarinėje dalyje Tottori prefektūroje Japonijoje. Pasiūlymai Keltai į Rusiją ir Korėjos, kuri gali užsisakyti AFerry

Sakaiminatas keltų uosto įrenginiai

Sakaiminatas Keltų uostas turi įvairių įrenginių šalia įskaitant turizmo informacijos priemonės, autobusų terminaluose ir restoranų.

Kelionė į Sakaiminatas

Sakaiminatas Keltų uostas yra lengvai prieinama iš bet kurios miesto dalies automobiliu ar autobusu.

Sakaiminatas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DBS Cruise Ferry

Sakae-machi, Sakaiminato City, Tottori, 684-0000, Japan