Sen Nazeras (Nantas) keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Sen Nazeras yra uostas Prancūzijos mieste Nantas - 6-oji pagal dydį miestas Prancūzijoje. Šiuo metu galite užsisakyti keltų iš Gijon Šiaurės Ispanijoje ir Rosslare Airijoje Saint-Nazaire. Šie ryšiai reiškia šis uostas yra dažnai naudojami tiems, kurie keliauja į Ispaniją per "žemės tilto", kur pradžios taškas yra arba JK arba Airijoje. Sen Nazeras yra netoli kitų Prancūzijos uostuose keliais, pavyzdžiui, Roscoff (apytiksl. 3 valandas) ir St Malo (apytiksl. 2 val 20 minučių).

  • Sen Nazeras (Nantas) keltai
  • Sen Nazeras (Nantas) keltai
  • Sen Nazeras (Nantas) keltai

Keltai į ir iš St Nazaire

LD Lines " laivai pasiūlyti aukščiausio lygio komfortą kartu su greičiu kartu su platų įrenginių. Tai apima barų, restoranų ir parduotuvių. Taip pat galite pasirinkti prabangūs foteliuose ar mėgautis komfortą ir ramybę perėjos į savo salone.

Saint-Nazaire uosto įrenginiai

Nantas/Sen Nazeras uostas yra daugiau nei 3000 metų ir yra 4. judriausių už Marselis (95,5 t), Le Havre (69 MT), Dunkerque (50 MT). Uostas yra modernus uostas leidžia turistų srautą ir krovinių puikias sąlygas ir komfortą. Rasite visas sąlygas, kad galima tikėtis tokio didelio uosto įskaitant registratūra, informacijos stendo, telefono kabinų ir tualetų.

Kelionė į Sen Nazeras uosto

Automobiliu: ,

  • Uostas yra 5 minutės nuo Estuaires greitkelis.
  • 5 minutės nuo 2LE (Luaros logistikos ESTUAIRE multimodalinio Spaudos formų gamybos cechas).
  • Nantas greitkelis "kryptis Paryžius" taip pat yra lengvai prieinama.

Apie Nantes

Nantas, iš šiaurės vakarų Prancūzijos regiono sostinė Pays de la Loire, yra 6. didžiausias miestas Prancūzijoje ir gerai verta aplankyti, jei turite nutūpiama keliaujant iš Airijos ar Jungtinės Karalystės m į Ispaniją. Nantas turi stiprius istorinius ryšius su gretimomis regiono Bretanės ir yra istorinis regiono sostinė (nors ir ne jo oficiali sostinė nuo Napoleono dienų).

Istorinis miesto Nanto augo turtingas, nes su Afrika ir Karibuose. Miestas taip pat garsėja kaip iš mokslinės fantastikos rašytojo Jules Verne namo. Šiandien ji yra gyvas ir kosmopolitiškas centru, vis dar sugeba išlaikyti savitą grožį ir žavesį, nes jis pilys, senų pastatų ir vietą ant Luaros upės, kuri prasideda pasiekti plačiausioje vietoje, nes ji patenka į miestą.

Daugiau informacijos apie Nanto mieste, mes rekomenduojame, kad jūs pažvelgti į tinklalapyje Nantes turizmo valdybos išvaizdą .

Sen Nazeras (Nantas) Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

LD Lines

Gare Maritime, zone portuaire, Rue des Evens, 44550 Montoir de Bretagne, France