Ryde keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Ryde Maršrutai

Užsisakykite keltu į Ryde su AFerry. Keltai į Ryde, į Isle of Wight, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Ryde iš Portsmouth ir Southsea.

Ryde Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Ryde yra valdomas HoverTravel ir Wightlink. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Ryde, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Ryde, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Rytų Cowes, Fishbourne ir Yarmouth, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Ryde keltai su HoverTravel ir Wightlink yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Ryde bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Ryde keltai
  • Ryde keltai
  • Ryde keltai

Apie Ryde

Ryde yra didžiausias kurortas Isle of Wight įsikūręs šiaurės rytų pusėje saloje. Tai yra ideali vieta greitai ir patogiai patekti į žemyną ir tolimesnėms jungtis į Londoną traukiniu ar autobusu. Tai pajūrio kurortas garsėja savo šlovingą auksinio smėlio, kad atsiranda atoslūgio metu, todėl jos Pier būtina paplūdimyje už katamaranų keleivių aptarnavimą.

Sąjungos Gatvė ir ilgai High Street už keltų uosto yra supakuota su įvairių įdomių parduotuvių, barų ir restoranų. Taip pat yra daug senovinių ir Senąsias Brac su įvairių mažyčių parduotuvių ir kavinių. Autobusų ir traukinių stoties galima rasti Ryde Esplanade, šalia keltų uostų, skirtų greitai ir patogiai m susisiekimas su visais priemiesčiuose saloje.

Nuo Ryde, galite sugauti oro pagalve tiesiogiai Southsea Pajūris , Portsmouth. Greita jungtis į traukinių stotys ir Portsmouth City Centre yra teikiamos Hovertravel anketa Hoverbus. Nuo Ryde taip pat galite imtis Wightlink keltu iš Ryde prieplauka tiesiogiai į kietąjį mainų Portsmouth.

Keltai į ir iš Ryde

Wightlink , pateikė keltų paslaugas tarp Vaito salos ir Didžiosios Britanijos žemyno už daugiau nei 160 metų. Keltas operatorius turi greičiausią ir patogiausią laivyno šiuose vandenyse ir siūlo daug įrenginių laive, įskaitant stebėjimo deniuose, erdvus holai, barų ir kavinių įranga.

Hovertravel yra eksploatuoti greitaeigį visureigių su oro pagalve, kurios siūlo patikimus ir patogius paslaugas net nepalankiomis oro sąlygomis, kelionės laikas mažiau nei 10 minučių.

Ryde uosto įrenginiai

Ryde yra antras pagal dydį miesto plotas šiaurės rytų pakrantėje Isle of Wight. Tai pajūrio kurortas garsėja savo išsiplečiantis smėlio, kad atsiranda atoslūgio metu, todėl šis molas būtina paplūdimyje už keleivių aptarnavimo. Ryde prieplaukos yra ketvirta ilgiausia prieplauka Jungtinėje Karalystėje, ir viena iš seniausių. Yra ilgalaikių ir trumpalaikių stovėjimo aikštelių labai arti Ryde uosto kurie valdo vietos tarybų skaičių.

Kelionė į Ryde

Nuo Niuportas, atlikite A3054 į Ryde. Kai Ryde, padaryti savo kelią į Esplanade. Už oro pagalve, The Uosto ir oro pagalve yra šalia Ledo Čiuožykla. Yra didelis taryba veikė užmokestis ir ekranas automobilių stovėjimo aikštelė priešais hovercraft terminalo su tarpais neįgaliesiems kortelių turėtojams netoliese. Ryde Uosto ir oro pagalve adresas: krantinė Kelių, Ryde, Vaito sala, PO33 2HB

Wightlink keltai išvyksta iš prieplaukos Vadovas, bet yra currenlty ne transporto priemonė prieiga tiesiai į prieplauką, galite arba pasivaikščioti molo arba imtis traukinys į arba iš Ryde Esplanade.

sala linija paleisti daug paslaugas į ir iš Ryde ir kitose sala. Dėl Hovertravel Hovercraft, Ryde Uosto ir oro pagalve yra įsikūręs greta Ryde Esplanade Station.

Wightlink keltais, Nacionalinis geležinkelių paslaugos eiti tiesiai į keltų terminalą (Ryde prieplaukos vadovas stotis yra toje pačioje mainams kaip keltų terminalo).

Pietų Vectis paleisti reguliarias paslaugas į Ryde Esplanade ir aplink salą. Už oro pagalve, Ryde Uosto ir oro pagalve yra įsikūręs vos už 50 metrų nuo Ryde Esplanade autobusų stoties.

Ryde Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

HoverTravel

Quay Road, Ryde, Isle Of Wight., PO33 2HB, UK

Wightlink

Ryde Pier Head FastCat Terminal, PO33 2HF, United Kingdom