Rovinj keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Rovinj su AFerry. Keltai į Rovinj, Kroatijoje, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Rovinj iš Venecijos.

Rovinj keltų bendrovių

Keltai į ir iš Rovinj yra valdomas Atlas Kompas ir Venezia. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Rovinj, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Rovinj, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Hvaras, Mali Lošinj ir Novalja, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Rovinj keltų ATLAS Kompas ir Venezia yra žinomas dėl savo komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rovinj bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Rovinj keltai
  • Rovinj keltai
  • Rovinj keltai

Apie Rovinj

Rovinj yra įsikūręs šiaurės Kroatijos Dalmatijos pakrantės. Rovinj yra vaizdingas žvejų miestelis, kuris išlaiko stiprią Italijos skonio su akmenimis gatvelės ir centrinės promenada. Rovinj yra populiarus kurortas su šiltu, Viduržemio jūros klimatas. Rovinj, įsikūręs į šiaurę nuo Kroatijos Dalmatijos pakrantės. Rovinj yra vaizdingas žvejų miestelis, kuris išlaiko stiprią Italijos skonio su akmenimis gatvelės ir centrinės promenada. Rovinj yra populiarus kurortas su šiltu, Viduržemio jūros klimatas.

Rovinj miestelis datuojamas 2nd-4th amžiaus, ir apima funkcijų viduramžių pamatus ir Venecijos architektūros. Šiandien Rovinj yra maždaug 15.000 gyventojų ir yra svarbus miestas ir uostas.

Rovinj yra turtinga istorija; jūs galite pamatyti senovės miesto sienos Pažintys 13-18 amžiuje, Renesanso laikrodžio bokštas ir senamiesčio vartai BALBI arka, kuris datuojamas 1680 Kita veikla pasiūla Rovinj apima apsilankymą Šv Euphemia bažnyčia, Miesto muziejus ir vaikščioti iš daugelio gražiausių ir vaizdingiausių parkų Rovinj turi pasiūlyti. Pramogos Rovinj yra kazino, parduotuvių ir restoranų.

Keltai į Rovinj

Atlas Kompaso , veikia du modernius laivus su lauko deniai, oro kondicionieriai sėdėjimo zonose ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai. Neapmokestinama prekybos yra prieinami laive.

Triestas Linijos , veikia dvi didelės spartos povandeniniais sparnais laivus; Cris m , ir Fiammetta m ,. Abu laivai plaukioja greičiu iki 35 mazgų, visiškai oro kondicionieriai ir teikti aukščiausios klasės paslaugomis, įskaitant baras, televizijos ekranuose ir muzikos.

Venecija Linijos , turi 3 didelės spartos katamaranų įrengta naujausiomis technologijomis oro pagalves derinant pažangias charakteristikas katamaranais ir visureigių su oro pagalve parką. Kai laive bet Venezia Linijos keltu galite tikėtis rasti įrenginius, pavyzdžiui, erdvus ir vykdomosios stiliaus holai oro kondicionieriai, barų ir restoranų, kartu su mokesčių laisvos prekybos.

Rovinj uosto įrenginiai

Rovinj keltų uosto siūlo paslaugų ir įrenginių spektrą. Arti Rovinj keltų uosto į Rovinj miesto centro reiškia keleiviai gali lengvai pasiekti vietos patogumai.

Rovinj Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Venezia

Valdibora Parking, Ulica Giordana Paliage, 52210, Croatia