Rottnest sala keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Rottnest Island yra 11 mylių nuo Vakarų Australijos pakrantėje. Vietiniai dažnai vadina salą tik "Rotto", arba "Rottnest". Prieš tapdamas daugiausiai skirta pramoginiams tikslams, nuo 20 amžiaus pradžioje, sala įsikūręs žinutę aborigenų kalėjimą, berniukų pataisos ir internuotų stovykloje tiek I pasaulinio karo ir Antrojo pasaulinio karo.

Tuo Rottnest Island, be kitų dalykų, jūs galėsite mėgautis Ėjimo turai, dviračiai važiuoja ar tolimojo susisiekimo turus. Nardant taip pat kvapą gniaužiantį.

Rottnest Expresssiūlo patogų keltų paslaugas iš Pertas ir Fremantle į Rottnest Island terminalą. Žemiau galite rasti visus Rottnest Island keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Rottnest sala keltai
  • Rottnest sala keltai
  • Rottnest sala keltai

Keltai į ir iš Rottnest Island

Rottnest Express Keltai a> yra vienas iš Australijos mėgstamą keleivinis keltas. Visi jų keltai bus padaryti jūsų kelionę malonus.

laive yra Rottnest Express keltu jums patiks nuostabų nuomonę.

Rottnest Island stojamojo susipažinti su Rottnest Island yra įtrauktas į bilieto kainą. Rottnest Expresstrunka tik pėdų keleivių.

Rottnest Island Ferry Terminal yra įsikūręs Henderson Avenue pabaigoje.

Rottnest Island uosto įrenginiai

Rottnest sala terminalas, įsikūręs Hendersons Avenue pabaigoje yra šiek tiek uosto. Norėdami ištirti salą pagrindinė transporto metodą yra dviračiai, kurie gali būti pasamdytas, bet jūs taip pat gali tai padaryti autobusu su oro kondicionieriumi. Eiti į lankytojų centro, jei jums reikia užsakyti jokių turus.


Užsisakykite keltu į Rottnest Island iš Pertas ir Fremantle šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Rottnest Island

Rottnest sala, žinomas kaip Wadjemup į vietos Noongar žmonių ir kitaip šnekamojoje kalboje žinomas kaip Rotto yra sala tempimas vos 19 kvadratinių kilometrų ir yra nuo Vakarų Australijos pakrantėje. Rottnest sala yra turbūt geriausiai žinomas dėl savo gyventojų quokkas, nedidelis gimtąja sterblinis rasti nedaugelio kitose vietose. Rottnest sala yra labai populiarus vieta poilsiautojams ir yra labai prieinama su vykstantys į žemyną (Pertas ir Fremantle) PADARYTI tai puiki vieta apsilankyti.