Rottnest Express keltai

Rottnest Express
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Rottnest Express keltu tarp Rottnest Island ir Fremantle ir tarp Rottnest Island ir Pertas. Rottnest Express Keltai tarnyba skaičius su trimis greitųjų keltus. AFerry visada turi pigūs kainas Rottnest Express keltai ir naujausius specialius pasiūlymus. Tai pėdų keleivių aptarnavimą.

Žiūrėkite žemiau naujausias Rottnest Express keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Rottnest Express keltai grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visiems keleiviams registracija prasideda 45 min. prieš išvykimą

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Rottnest Express Maršrutai

   Bortinis Rottnest Express keltai

   Star Flyte Express Eagle Express" , ir V. jūrinis erelis Express, yra iš Rottnest Express bilietų keltais "laivų pavadinimuose.

   jums bus malonu su nuostabiu kraštovaizdžiu ir Vakarų Kranto ir Rottnest Island krantų skalauja Indijos vandenynas. Borto yra laisvų patogūs įrenginiai valgyti ar turėti atgaiva. Rottnest Expresstrunka tik pėdų keleivių.

   Rottnest Island stojamojo prieiti prie Rottnest Island yra įtraukti į bilieto kainą.

   Bagažo Išmokos

   Galite imtis vienas maišelis ne didesnis kaip 60 cm x 40 cm x 30 cm, kaip rankinio bagažo ir jis turi būti suteikta galimybė būti apgyvendinti ant juosmens. Jei Bagažas svoris yra daugiau kaip 22 kilogramų jis bus skiriamos specialios bagažo narvuose. Jei keliaujate su savo dviračiu, Nardymas įranga, burlenčių ir kt., Jums reikės sumokėti papildomą krovinių mokestį. Visi bagažo turi būti paženklinti. Galite įsigyti etiketes ne keltų terminalo.