Roterdamas Europoorte keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Roterdamas Europortas Maršrutai

Užsisakykite keltu į Roterdamo Europoorte su AFerry. Keltai į Roterdamo Europoorte, Olandijoje, yra iš Anglijos. Jūs galite imtis keltu į Roterdamo Europoorte iš Hull.

Roterdamas Europortas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Roterdamo Europoorte valdo P & amp; O Ferries. Kai ieškote keltu į Roterdamo Europoorte, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Amsterdame, Ostend ir Zeebruge padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus

Roterdamas Europoorte keltai su P & amp;. Amp; O Ferries yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Roterdamo Europoorte bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Hull - Rotterdam Europoort
(P&O Ferries)
242 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 19 d., trečiadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 26 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1

Specialūs pasiūlymai

  • Roterdamas Europoorte keltai
  • Roterdamas Europoorte keltai
  • Roterdamas Europoorte keltai

Apie Roterdamo Europoorte

Roterdamas yra didžiausias miestas Pietų Olandijos provincijoje Nyderlanduose ir antroji pagal dydį savivaldybės Nyderlanduose po sostinėje Amsterdame. Roterdamo uosto ir pramoninio komplekso atlieka svarbų vaidmenį kaip tarptautinių krovinių srautų ir kaip verslo vietos pramonei ir logistikos paslaugų centru.

Roterdamas buvo įkurta vidurio 13-ojo amžiaus kaip mažas žvejų kaimas. Pavadinimas Roterdamas buvo kilęs iš į Rotte upės užtvankos. Pasibaigus Antrajam pasauliniam karui beveik visą miesto centrą buvo stipriai sugadintas vokiečių reidus. Tai paaiškina, kodėl vargu ar prieškario pastatai liko šiame Roterdamo dalis.

Roterdamas turi daug įdomių muziejų, nes yra gerai žinomas Boijmans-Van Beuningen muziejus, historisch muziejus (istorijos muziejus) ir Kunsthal centro šiuolaikinio meno. Apsilankymas Roterdame nėra visiškai be vizito į Euromast, aukščiausios Lookout Tower Nyderlanduose ar valtis ekskursijos per Nieuwe Maas ir Lek upių.

Keltai į ir iš Roterdamo

Borto P&O Ferries ", jūs galite mėgautis pramogomis, skanus virtuvės ir gauti gerą nakties poilsį viename iš patogių kabinų, todėl jūs atvykstate į savo vietą pailsėję ir pasiruošę eiti.

Roterdamas Europoorte įrenginiai

Roterdamo uosto ir pramoninio komplekso atlieka svarbų vaidmenį kaip tarptautinių krovinių srautų ir kaip verslo vietos pramonei ir logistikos paslaugų centru. Roterdamo uoste patogumai kavinė, restoranas, bureau de pokyčius, taip pat keletą parduotuvių vietinių produktų bei kiti patogumai.

Tie su negalia gali kreiptis į keltų bendrovę iki išvykimo, organizuoti jokių specialių pagalbą, kad jie gali reikalauti, internatinėse laivams. Terminalo paslaugos apima specialiai pritaikyti prausyklų ir gerą vežimėlio prieigą prie visų terminalo srityse.

Kelionė į Roterdamo

Europoorte terminalas yra apytikriai. 37 km nuo Roterdamo centre, arba apie viena valanda kelio. Priartėti Roterdamas, vadovaukitės "Europoorte" ženklus. Į Europoort srityje, tiesiog sekite ženklus "Engeland" ir P&O Ferries". Dokas numeris (Havennummer) P&O Ferries yra 5805.

Iš Roterdamo centrinės geležinkelio stoties Europoorte: išvykimas yra 17:00 valandų į "Eurolines" autobusų stotelės Conradstraat. Nuo Europoort uosto į Rotterdam Central Railway Station: Išvyksta yra po atvykimo laivo. Kainos yra 9 eurai vienam asmeniui į vieną pusę.

Nuo Amsterdamo centrinės geležinkelio stoties iki Europoorte: išvykimas yra 17:00 val autobusų sustojimo H3 ir bilietai reikia iš anksto užsakytoms.

Roterdamas Europortas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

P&O Ferries

Beneluxhaven, Luxemburgweg 2, 3198 LG, The Netherlands

P&O Ferries

Beneluxhaven, Luxemburgweg 2, 3198 LG, The Netherlands