Rosythas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Deja, mes negalime pasiūlyti Keltai į Rosyth šiuo metu. Tačiau nesijaudinkite, tik dar, nes yra daug alternatyvų. Arba naudokite užsakymo formą kairėje rasti keltu labai panašius maršrutus arba pasikonsultuokite su mūsų pilną sąrašą keltai į Škotiją .

Rosythas keltų uostas yra vienintelis uostas Škotija pasiūlyti tiesiogiai aptarnaujantis Europos žemyne. Jis įsikūręs Fife apskrityje maždaug 12 mylių į šiaurės vakarus nuo Edinburgo ir 40 mylių nuo Glazgas. Rosythas yra ideali vieta pradėti tyrinėti Škotija dėka savo centrinę vietą, suteikiant lengvą prieigą prie miestų, pavyzdžiui, Edinburge ir Glazge.

Specialūs pasiūlymai

  • Rosythas keltai
  • Rosythas keltai
  • Rosythas keltai

Rosythas Jūrų Perkėla paslaugos

Rosythas į Zebriugės maršrutu anksčiau eksploatavo Superfast Ferries, bet neseniai perėmė Norfolkline su iki 3 išvykimų per savaitę.

Rosythas keltų uosto įrenginiai įtraukti stotelė, taksi ir trumpalaikius ir ilgalaikius automobilių stovėjimo aikštele.

Kelionė į Rosyth

kad pasiektų Rosythas keltų uosto automobiliu visi Judantys į šiaurę ir pietinės transporto priemonės turėtų laikytis M90 ( mazgas 2), A823 (M), B980 (Karaliaus Kelių) ir pilis kelio. Arba iš šiaurės automobilių ir motociklų pirmo išėjimo į šiaurę nuo Forth Road Bridge gali palikti A90 ir sekite kelio ženklus.

uoste Yra patogi keltų uostą mikroautobusu, autobusu bėgimo maršrutiniai maršrutais tarp Rosythas keltų terminalo, į Ferrytoll parko ir važiuoti, ir Inverkeithing traukinių stoties. Ši paslauga veikia 3 valandas iki išvykimo ir po atvykusiems ir pateikiama ryšius iš Rosythas uosto vietos kelių ir geležinkelių tinklais.

Rosythas Keltų terminalo ryšiai su Fife Tūkstantmečio ciklas būdai Karalystės, Šiaurės jūros dviračių trasos ir Nacionalinė ciklas tinklo Routes 1 ir 76.

Apie Rosyth

"

Rosythas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas