Rostokas į Trelleborg Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

 • 2 perėjimai kasdien
  5 valandos
  Gauti kainą
 • 2 perėjimai kasdien
  6 valandos
  Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Rostokas į Trelleborg keltas jungia Vokietiją į Švediją ir valdo Stena Line ir TT-Line. Taip pat lyginti kainas ir kartų Rostoke į Trelleborg, mes taip pat parodyti jums rezultatus 4 kitų maršrutų, siekiant padėti jums gauti iš Vokietijos į Švediją ne geriausias laikas, už geriausią kainą:

 • Kylis į Geteborgo
 • Zasnicas į Trelleborg
 • Travemiundė į Malmės
 • Travemiundė į Trelleborg "

vidutinė kaina rasti mūsų klientams už Rostoke į Trelleborg neseniai £ 223 su Stena Line

.

Užsakyti Rostokas į Trelleborg keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Rostock. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Rostoke į Trelleborg

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė veikianti Rostokas Trelleborg maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovės, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Rostoką, kad Trelleborg, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Rostoke į Trelleborg keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Rostokas į Trelleborg maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Rostock į Trelleborg keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Rostokas į Trelleborg kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Rostoke į Trelleborg keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Rostoko į Trelleborg. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Rostokas į Trelleborg maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Rostoke į Trelleborg keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Rostokas į Trelleborg yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Rostoke

Rostokas yra Vokietijos regione Mecklenburg-Vorpommern ir yra didžiausias miestas šiame regione. Rostokas turi daug už lankytoją pamatyti ir nuveikti; nuo vaizdingo New Market Square savo 13-ojo amžiaus Rotušės ir gražiai restauruotuose 15-ir 16 a namų.

Kitos istorinių vietų Rostokas yra Šv Marijos bažnyčia, gotikinis pastatas Pažintys 13 amžiuje; ir Pranciškonų vienuolynas įkurtas 1243. Rostoke gyvena daug įdomių muziejų ir galerijų, pavyzdžiui, jūrų istorijos muziejus, Miesto istorijos muziejus, Kunsthalle Rostoko meno galerijoje, o taip pat Rostoko zoologijos sodas.

Koks įmonė pasirinkti jūsų kelto arba iš Rostoko, esate tikri, kad rasti norimą maršrutą gera kaina apie AFerry.

Apie Trelleborg

10-ojo amžiaus, Trelleborg buvo užkariauta Danijos vikingų. Vėliau jis buvo talentingas Danijos Karališkosios šeimos į Švedijos princo Valdemar kaip vestuvių dovana bet vėliau buvo susigrąžinami iš danų ir vyko jų, kol jie prarado Skåne County visumą į švedų į 1658 karo.

Trelleborg tapo svarbiu prekybos miestelis viduramžių laikotarpio vokiečių prekybininkai ateina į prekybos silkių žuvis, kurios yra rasti gausiai vandenyse aplink Trelleborg ir jo vietą pietinėje Švedijos tapo dar prieinamesnė.

Trelleborg pasigirti mylių smėlio paplūdimiai ir vaizdingų vietų. Kai kurie iš įdomių vietų aplankyti yra Trelleborg žiedas tvirtovė pastatyta danų vikingai aplink 10-ojo amžiaus, akmens megalitinių kapų, muziejų ir viliojantis amatų parduotuvėse, Trelleborg muziejus ir Blå HUSET, gerai išsilaikęs tradicinės sode.