Rostokas iki Gedser Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 9 perėjimai kasdien
    1 valandos 45 minutes
    Gauti kainą

Rostokas iki Gedser keltų jungia Vokietiją su Danija ir valdo "Scandlines". Taip pat lyginti kainas ir kartų Rostoko iki Gedser, mes taip pat parodyti jums rezultatus Puttgarden į Rodby Faerge, siekiant padėti jums gauti iš Vokietijos į Daniją geriausias laikas, už geriausią kainą.

Vidutinis Kaina rasti mūsų klientams už Rostoko iki Gedser neseniai £ 205

.

Užsakyti Rostock į Gedser keltų šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Rostock. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Rostoko iki Gedser

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Rostoko Gedser maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Rostoką iki Gedser, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime savo Rostoko iki Gedser keltų. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Rostoko iki Gedser maršrutą ir kelionės laiką. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Rostock iki Gedser keltų, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Rostokas iki Gedser kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Rostoko iki Gedser keltų

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Rostoko iki Gedser. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Rostokas iki Gedser maršrutą tinka jums ar jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, galite taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Rostoko iki Gedser keltų. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Rostokas iki Gedser yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Rostoke

Rostokas yra Vokietijos regione Mecklenburg-Vorpommern ir yra didžiausias miestas šiame regione. Rostokas turi daug už lankytoją pamatyti ir nuveikti; nuo vaizdingo New Market Square savo 13-ojo amžiaus Rotušės ir gražiai restauruotuose 15-ir 16 a namų.

Kitos istorinių vietų Rostokas yra Šv Marijos bažnyčia, gotikinis pastatas Pažintys 13 amžiuje; ir Pranciškonų vienuolynas įkurtas 1243. Rostoke gyvena daug įdomių muziejų ir galerijų, pavyzdžiui, jūrų istorijos muziejus, Miesto istorijos muziejus, Kunsthalle Rostoko meno galerijoje, o taip pat Rostoko zoologijos sodas.

Koks įmonė pasirinkti jūsų kelto arba iš Rostoko, esate tikri, kad rasti norimą maršrutą gera kaina apie AFerry.

Apie Gedser

Gedser yra mažas miestelis, kad sukūrė pastaraisiais metais aplink uostą. Gedser yra įsikūręs pietinėje pakrantėje nedideliame Danijos saloje Falsterio. Danija yra labiausiai į pietus nuo Skandinavijos šalių, ir gyvena daugelio populiarių lankytinų vietų, tokių kaip pilių, muziejų, vikingų svetainių ir istorinių miestų.