Rostokas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Rostokas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Rostoką su AFerry. Keltai į Rostoko, Vokietijoje yra iš Danijos ir Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Rostoką iš Gedser ir Trelleborg.

Rostokas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Rostoko valdo "Scandlines", "Stena Line" ir TT-Line. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Rostoko, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Rostoką, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Kiel, Puttgarden ir Zasnicą, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Rostokas keltai su "Scandlines", "Stena Line" ir TT-Line yra žinomi už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rostoką bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Trelleborg - Rostock
(Stena Line)
173 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 27 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
Trelleborg - Rostock
(TT-Line)
187 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 19 d., šeštadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 2 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 1
Gedser - Rostock
(Scandlines)
109 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2
 • Rostokas keltai
 • Rostokas keltai
 • Rostokas keltai

Apie Rostoke

Rostokas yra Vokietijos regione Mecklenburg-Vorpommern ir yra didžiausias miestas šiame regione. Rostokas turi daug už lankytoją pamatyti ir nuveikti; nuo vaizdingo New Market Square savo 13-ojo amžiaus Rotušės ir gražiai restauruotuose 15-ir 16 a namų.

Kitos istorinių vietų Rostokas yra Šv Marijos bažnyčia, gotikinis pastatas Pažintys 13 amžiuje; ir Pranciškonų vienuolynas įkurtas 1243. Rostoke gyvena daug įdomių muziejų ir galerijų, pavyzdžiui, jūrų istorijos muziejus, Miesto istorijos muziejus, Kunsthalle Rostoko meno galerijoje, o taip pat Rostoko zoologijos sodas.

Koks įmonė pasirinkti jūsų kelto arba iš Rostoko, esate tikri, kad rasti norimą maršrutą gera kaina apie AFerry. Su lengva naudotis internetu formą iš AFerry, galite rasti keltas geriausiai tinka jums. Žemiau jūs rasite Rostokas keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

Keltai į ir iš Rostoko

"Scandlines" siūlo platų restoranų ir barų svyruoja nuo pagrindinio savitarnos restorane a la carte restoranų ir neapmokestinamų parduotuvių užtikrinant jų klientams pilną aptarnavimą moderniomis keltais.

Kai įrenginius laive TT Line ", keltai yra panoraminis barai ir restoranai, siūlantys įvairių šviežiai pagaminti gėrybių, įvairių tipų kabinos įrengti aukštus standartus, poilsio kambariai su panoraminiu vaizdu į Baltijos jūrą , įvairių pramogų ir laisvalaikio centruose ir neapmokestinama prekybos.

"Stena Line" yra viena iš didžiausių ir geriausiai žinomų Europos keltų bendrovėms. Jų laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

keleiviams, Finnlines keltai gali mėgautis savitarnos savitarnos restoranas, žinomas dėl savo puikios vokiečių ir suomių maisto, jūrininkas Parduotuvė, parduodant kosmetiką, papuošalus, saldumynai, suvenyrai, dizainas daiktų, gėrimai, alkoholiniai gėrimai ir užkandžiai, bei treniruoklių salė ir sauna skyriuje su tiek vyrams, tiek moterims sūkurinė vonia. Iš kompaktiškos sporto sale, sūkurine vonia ir saunos naudojimas yra įtraukti į jūsų bilietą.

Rostokas uosto įrenginiai

keltų uosto Rostoke įsikūręs į šiaurę nuo pagrindinės miesto centro, į plotas Krummendorf. Rostokas uostas yra vienas didžiausių uostų Baltijos jūros regione, ir turi tiesioginį priėjimą prie Vokietijos geležinkelių ir kelių tinklų. Rostoko keltu uosto suteikia įvairias paslaugas ir įrenginius įvairių keleiviams, įskaitant automobilių stovėjimo aikštelių.

Kelionė į Rostoką

"Sekite A20/A19 greitkelio, po ženklus Rostokas Tarptautinės uoste. Nuo Rostock Central Station, imtis tramvajų Nr. 4 iki galo "Dierkower Kreuz", tada NO. 19 arba 21 autobusu iki Rostoko keltų uosto. Arba iš Rostokas centrinės stoties galite sugauti vietinį traukinį iki galo "Seehafen-Nord", kuri yra maždaug 20 minučių pėsčiomis nuo Rostoko Ferry Port.

Rostokas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Finnlines

Skandinavienkai ShipserviceGmbH & Co. Ost-West-Straße 35, Rostock, 18147, Germany

Scandlines

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany

Scandlines

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany

Stena Line

Zum Fährterminal 1, 18147 Rostock Überseehafen, Germany

TT-Line

Am Warnowkai 8, Rostock-Seehafen, 18147, Germany