Rosslare Pembroke į Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    4 valandos 1 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Rosslare Pembroke į keltas jungia Airiją Velsas ir valdo Airijos keltai. Taip pat lyginti kainas ir kartų Rosslare į Pembroke, mes taip pat parodyti jums rezultatus Rosslare į Fishguard padėti jums gauti iš Airijos į Velse geriausias laikas, už geriausią kainą.

Vidutinė kaina rasti mūsų klientams Rosslare Pembroke į neseniai £ 306

.

Užsisakykite Rosslare Pembroke į keltu šiandien su AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Rosslare. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Rosslare Pembroke į

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Rosslare Pembroke maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Rosslare Pembroke į, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Rosslare Pembroke į keltą. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Rosslare Pembroke į maršruto ir kelionės laiką. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Rosslare Pembroke į keltą, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Rosslare Pembroke į kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Rosslare Pembroke į keltą

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Rosslare Pembroke į. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Rosslare Pembroke į maršruto jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Rosslare Pembroke į keltus. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Rosslare Pembroke į yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Rosslare

Airija, Rosslare yra žinomas kaip "Sunny Pietryčių". Kasmet jis gauna 300 val daugiau saulės nei bet kur kitur Airijoje, todėl Rosslare į viršų turistų.

Be to, smėlio paplūdimys Rosslare yra Mėlynosios vėliavos programa ir kad traukia šeimas, plaukikų ir banglentininkams panašūs. Jei jums patinka žaisti golfą, tada netoli Rosslare, yra daug golfo kursai, įskaitant New Ross Golf Club, bauda 18 duobučių Parkland kursą, kuris yra verta keletą valandų žaisti. Miesto centre yra viešbučiai geri, restoranų ir barų.

Taip pat verta tyrinėti Rosslare gražus kraštovaizdis su visais parkų, patrauklių kaimų ir nuostabiu vaizdu, kurios sunku pamiršti.

Yra daug vietų ir kaimų aplankyti aplink Rosslare, kaip Yola sodyba liaudies parko; Kilmore krantinė (vaizdinga žvejų kaimas); Ballinskar, kaimas, kuriame Spielbergas nušautas kai mūšio scenas filme "Gelbstint eilinį Rajaną"; ir Airijos nacionalinis paveldo parkas, kur rasite garso ir vaizdo vadovaujasi arba savarankiškai vadovaujasi pasivaikščiojimai, kurie iliustruoja istoriją nuo akmens amžiaus iki ankstyvo Norman laikotarpiu.

Apie Pembroke

pembrukas yra istorinis namų iš Pembroke Welsh Corgi - karalienė yra žinomas dėl mylėti šį konkretų veislės šuo ir ji valdo kelis. Ji taip pat buvo karaliaus Henriko VII gimtinė. Pembrukas buvo kai kurie iš pirmųjų povandeninių bazių kai povandeniniais laivais buvo besivystanti koncepcija vietą.