Rosslare Ferry

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Rosslare Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Rosslare su AFerry. Keltai į Rosslare, Airija, yra iš Prancūzijos ir Velso. Jūs galite imtis keltu į Rosslare iš Cherbourg, Fishguard, Pembroke ir Roscoff.

Rosslare keltų bendrovių

Keltai į ir iš Rosslare valdo Airijos keltai ir "Stena Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Rosslare, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Rosslare, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Korko ir Dublino, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Rosslare keltų su Airijos keltai ir "Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rosslare bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Cherbourg - Rosslare
(Stena Line)
191 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 25 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1
Fishguard - Rosslare
(Stena Line)
283 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. gruodžio 18 d., penktadienis - 2020 m. gruodžio 30 d., trečiadienis
  • Automobilis + 1
  • Rosslare Ferry
  • Rosslare Ferry
  • Rosslare Ferry

Apie Rosslare

"Rosslare yra grafystėje Wexford kaimas pietrytinėje Airijos pakrantės. Airijoje, Rosslare yra žinomas kaip "Sunny Pietryčių". Kasmet jis gauna 300 val daugiau saulės nei bet kur kitur Airijoje, todėl Rosslare į viršų turistų.

Be to, smėlio paplūdimys Rosslare yra Mėlynosios vėliavos programa, kuri traukia šeimas, plaukikų ir banglentininkams panašūs. Jei jums patinka žaisti golfą, tada netoli Rosslare, yra daug golfo kursai, įskaitant New Ross Golf Club, bauda 18 duobučių Parkland kursą, kuris yra verta keletą valandų žaisti. Miesto centre yra viešbučiai geri, restoranų ir barų. Taip pat verta tyrinėti Rosslare gražus kraštovaizdis su visais parkų, patrauklių kaimų ir nuostabiu vaizdu, kurios sunku pamiršti.

Yra daug vietų ir kaimų aplankyti aplink Rosslare, kaip Yola sodyba liaudies parko; Kilmore krantinė (vaizdinga žvejų kaimas); Ballinskar, kaimas, kuriame Spielbergas nušautas kai mūšio scenas filme "Gelbstint eilinį Rajaną"; ir Airijos nacionalinis paveldo parkas, kur rasite garso ir vaizdo vadovaujasi arba savarankiškai vadovaujasi pasivaikščiojimai, kurie iliustruoja istoriją nuo akmens amžiaus iki ankstyvo Norman laikotarpiu.

Keltai į ir iš Rosslare

Borto Airijos keltai Oskaras Vaildas Laivo rasite kajučių ir apartamentai pasirinkimą, padavėjas-paslaugų Restoranas, pramogos trumpos Brasserie, barų ir poilsio erdves, baras su pianinu, 2 kino teatrai, vaikų žaidimų aikštelės, kepsnių ir platus prekybos įranga. Nemokamas WiFi interneto ryšys yra taip pat prieinama visiems keleiviams.

"Stena Line" , veikia tradicinių kruiziniai keltai didžiąją jos Jungtinėje Karalystėje įsikūrusių maršrutų, kurie turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, "Wi-Fi" prieigos, barų, kavinių ir restorane taip pat komfortabilių en-suite kajutės pasirinkimas.

Rosslare uosto įrenginiai

"Rosslare keltų uosto yra gerai susieta geležinkelio ir autobusų visuose regionuose Airijoje ir suteikia puikią vartai į Prancūziją. Rosslare keltų uosto siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius. Į terminalo pastatą, rasite įsiregistravimo sritis, vaikų žaidimų zonos, kūdikių-pervystyti, Automobilių nuoma, parduotuvės, biuro de change, imigracijos įrenginius, holai, tualetai, restoranas ir kranto juostą.

Kelionė į Rosslare

operatorius autobusų Eireanns veikia autobusu į ir iš Rosslare Harbour. Airijos Geležinkelių veikia geležinkeliais paslaugos į ir iš Rosslare Europort. Greitkelis N25 nuorodos Waterford tiesiogiai Rosslare.

Nuo Kilkenny, imtis greitkelio N10/Ring Road; tuo Žiedinėje sankryžoje pasirinkite 1-asis išėjimas ant Bennettsbridge Road/R700, tada po 14 km sukite į kairę Motinos Na St/R700, pasukite į dešinę N9/Newtown Terrace, tada pasukite į dešinę Logan anketa St/N9 ir pasukite į kairę R700/The krantinė, pasukti į dešinę ir sekite Dangan Terasa/R700 21 km, sankryžos su N30, pasukti į dešinę ir po 0,7 km pasukite į kairę ir likti ant jo kitam 3.4 km; tada pasukite į kairę N25 sankryžos ir toliau paskutinį 47 km link Rosslare.

Nuo Dubline, imtis greitkelio M50 pietus, toliau nuo M11 ir N11; išvažiuokite; tuo žiedo 2nd išvažiavimą, kitame žiedo imtis 1-asis išėjimas ant Arklow Rd, kad ir toliau taip Main St; pasukite į kairę R741/Ave ir tęsti 42 km; pasukite į kairę Commercial Quay/R730, vėliau žiedo imtis 1-asis išėjimas ant N25, po 7 km pasukti į kairę R740 ir toliau Paskutiniai 4 km link Rosslare.

Rosslare Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Irish Ferries

Rosslare Harbour, Co. Wexford, Republic of Ireland

Stena Line

The Ferry Terminal, Rosslare Harbour, Country Wexford, Republic of Ireland