Keltu į Roscoff

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Roscoff Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Roscoff su AFerry. Keltai į Roscoff Prancūzijoje, yra iš Anglijos ir Airijos. Jūs galite imtis keltu į Roscoff iš kamštienos, Plymouth ir Rosslare.

Roscoff Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Roscoff valdo Brittany Ferries ir Airijos keltai. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Roscoff, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Roscoff, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Cherbourg ir Saint-Nazaire (Nantes), siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Roscoff keltai su Brittany Ferries ir Airijos keltai yra žinomi už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Roscoff bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Keltu į Roscoff
  • Keltu į Roscoff
  • Keltu į Roscoff

Apie Roscoff

Roscoff visada buvo nuostabus žvejų miestelis, tačiau vėliau buvo išplėtotas į 1973 m uoste dėl savo strateginės padėties dėl Bretanės pakrantėje ir padėti į Bretanės ekonomikos plėtrą. Roscoff yra gerai prijungtas prie JK ir Airijoje, ir tuo pačiu padeda ir turizmo plėtrą ir atgaivinti tradicinius prekybos kelius tarp jų.

Roscoff yra žavinga mažai pajūrio miestelis su 16 a granito namų, mažų specializuotų parduotuvių ir barų ir restoranai. Roscoff yra puiki vieta būti, jei norite mėgautis ramioje atostogas prie jūros, kaip miestas išlaiko santykinai mažas raktas be senojo uosto ir rue Gambetta.

Roscoff naudos iš švelniu klimatu ištisus metus, nes Golfo srovė, o taip pat, nes ji yra ekranuoti Ile de Batz saloje. Kai kurie iš Roscoff Be gražių paplūdimių pramogų (vienas iš geriausių yra Laber paplūdimys apie 1 km nuo senojo uosto) yra Jardin Exotique (atogrąžų sodas), Notre Dame de Croatz Batz (bažnyčia) ir akvariumas.

Bretanės jūra yra žinomas dėl savo gydomųjų savybių ir todėl apsilankymas seniausių regiono talasoterapijos centras įsteigtas 1899 yra verta.

Keltai į ir iš Roscoff

Visi Roscoff keltai turi puikias laive paslaugomis, įskaitant skanus valgomasis, prabangaus apgyvendinimo ir gyva pramogų. Roscoff keltai yra puikus pavyzdys prašmatnus ir patogūs kruiziniuose laivuose su aukščiausių standartų saugos.

Brittany Ferries ir Airijos keltai " siūlo puikias kainas ir akcijas į Roscoff keltais ir jūs galite pasinaudoti šiais Užsisakykite paprastai ir saugiai AFerry.

Roscoff uosto įrenginiai

Roscoff Keltų uostas suteikia įvairias paslaugas nuo jos atnaujinimo 1998 metais į terminalą Viešbutyje yra kavinė, baras ir restoranas atidarytas atvykimą ir išvykimą A Bankomatu, Kūdikių keičiasi į neįgalus, suvenyrų parduotuvė, turistų informacijos centras, dušai ir paslaugas.

Automobilių stovėjimo aikštelė taip pat galima už terminalą. Nėra mokestis ir jis yra be priežiūros.

Kelionė į Roscoff

Nuo pietų (Quimper ir Bresto) naudoti D69 kelią atvykti į Roscoff. Iš Vakarų naudojimo (Renas) naudoti N12 keliu tada imtis N58 keliu ties Morlaix.

SNCF traukinių iš Roscoff eiti Morlaix iš kur galima sugauti TGV paslaugą Prancūzijos poilsio.

Reguliariai autobusų kursuoja tarp Roscoff ir Morlaix kuri trunka apie 35 minučių.

Roscoff Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Brittany Ferries

Gare Maritime,Port de Bloscon, 29680 Roscoff, France

Irish Ferries

Gare Maritime, Port du Bloscon, 29630 Roscoff, France