Rødby keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Rodby Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Rødby su AFerry. Keltai į Rødby, Danijoje, yra iš Vokietijos. Jūs galite imtis keltu į Rødby iš Puttgarden.

Rodby Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Rødby valdo "Scandlines". Kai ieškote keltu į Rødby, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Gedser, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Rødby keltai su "Scandlines" yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Rødby bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Rødby keltai
  • Rødby keltai
  • Rødby keltai

Apie Rødby

Dėl Rødby miestas yra pastatytas aplink keltų uosto dėl Danijos sala Lolland. Daugiau nei 6 milijonai keleivių kasmet keliauti tarp Rødby ir Puttgarden uoste dėl Fehmarn salą Vokietijoje su "Scandlines". Rodby yra pastatytas aplink keltų uosto ir yra mažas miestelis savaime, su tik 2500 gyventojų.

Rodbyhavn Keltų uostas yra į į Rødby miesto pietuose, saloje Lolland, veikia kaip vartai į Vokietiją iš Danijos su keltų kirtimo visą dieną. Keltai paleisti į Vokietijos uostą Puttgarden ir gali būti nubaustas per AFerry

Keltai į ir iš Rødby

Borto įrenginiai "Scandlines" Rodby - Puttgarden keltai įtraukiant gultais, restoranas, kavinė, bistro, travelshop, biuro de kaitos lizdą mašinos ir žaidimų kambarys vaikams. Visi keltai turi gerą vežimėlio.

Rodby uosto įrenginiai

Rodby Keltų uostas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Kelionė į Rødby

"Sekite greitkelio E47/E45 link Rødby. Palikite autostrados sankryžos 50 ir sekite ženklus Rødby. Tada pasukite į kairę žemyn "Færgevej" ir toliau eiti šiuo keliu iki jums pasiekti keltų uosto.

Rodby Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Scandlines

Rodby Faerge Port, 4970 Rodby, Denmark

Scandlines

Rodby Faerge Port, 4970 Rodby, Denmark