Rodi Garganico keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

"Rodi Garganico miestelis rasti Foggia provincijoje pietryčių Italijoje. Mieste yra dalis Gargano nacionalinio parko ir siūlo keletą gražių ilgų paplūdimių, todėl tikėtis, kad liudytojas gana miestą ir kraštovaizdį, kai jūs einate! Nuo Rodi Garganico uosto galite plaukti į San Domino Tremiti, mažoje saloje jūroje prie Italijos krantų. Žemiau galite rasti visus Rodi Garganico keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Rodi Garganico keltai
  • Rodi Garganico keltai
  • Rodi Garganico keltai

Keltai į ir iš Rodi Garganico

Navlib veikia 10 hidroelektrinės varomų lėktuvų ir 2 katamaranais parką. Yra daug sėdėjimo galima kiekviename laive leidžia jums atsipalaiduoti ir mėgautis kranto vaizdas.

Rodi Garganico uosto įrenginių

"Rodi Garganico yra gražus ieškote uosto praplauti įrenginių. Rasite svetainės, automobilių stovėjimo aikštelė ir restoranų uoste. Jei jums reikia daugiau įrenginius tada jums bus tik kelios minutės pėsčiomis nuo pagrindinio miesto.

Kelionė į Rodi Garganico

Kelionės automobiliu Rodi Garganico yra gana lengva. SS89 greitkelis nuves jus tiesiai į miestą. Tačiau, kai jūs darote, kad ji į miestą galite rasti kai kurias sritis gana siaura ir sunku naršyti, todėl nereikia vairuoti papildomų atidžiai ir įsitikinkite, kad turite žemėlapį.

Kelionės traukiniu , yra dar vienas variantas. Geriausias būdas pasiekti Rodi Garganico būtų patekti į Foggia ir tada gauti traukinį į Rodi Garganico (galbūt Swapping San Severo priklausomai nuo traukinio kartus).


Apie Rodi Garganico

"Rodi Garganico tampa populiarus turizmo paskirties, tiek tarptautinių ir vietinių žmonių - ir tai nėra sunku suprasti, kodėl! Plotas yra įsikūręs Gargano nacionalinis parkas, kuris siūlo keletą nuostabiu kraštovaizdžiu ir žygiai. Miestelyje taip pat yra gražus ilgas paplūdimių, puikiai tinka vandens sportui ir saule.

Rodi Garganico taip pat siūlo puikų maistą ir vyną. Yra įsikūrusi ant kranto reiškia, kad jūs galės turėti tikrai skanus šviežių žuvų dilgčioti jūsų skonį pumpurus.

Rodi Garganico Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Navlib

Via Scalo Marittimo, 71012 Rodi FG, Italy