Roatan į La Ceiba Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    1 valandos 15 minutes
    Gauti kainą

Užsakyti Roatan La Ceiba keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Roatan. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Roatan į La Ceiba

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Roatan La Ceiba maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Roatan į La Ceiba, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Roatan į La Ceiba keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Roatan La Ceiba maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Roatan La Ceiba keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Roatan į La Ceiba keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Roatan į La Ceiba. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Roatan į La Ceiba maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Roatan La Ceiba keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Roatan į La Ceiba yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Roatan

Roatan miestas, įkurtas 1872 metais, įsikūręs ant to paties pavadinimo saloje Karibų jūroje, 30 jūrmylių nuo Hondūro krantų. Tai didžiausia įlankos salose ir yra oro uostas ir uostas, iš kurio keltu į La Ceiba lapų.

Nuo 16 amžiaus sala išlaikė iš ispanų į anglų kontrolės ir atvirkščiai, kol 1861 su Vyriausybė Hondūras ir Jungtinės Karalystės Vyriausybės pasirašė sutartį atkurti įlankos salos Hondūras.

su paplūdimiai smulkiu baltu smėliu skalaujamos skaidraus vandenyse Karibų ir punktyras su kokoso palmių, saloje Roatan yra 90% dengia miškai ir mangrovių. Iš kompetencijos savo lankytojams veikla yra nardymas, ir ten yra barjerinis rifas su dideliu biologinei įvairovei. Tai neabejotinai geriausia vieta nardyti visoje Centrinėje Amerikoje.

Apie La Ceiba

"La Ceiba keltų terminalas yra įsikūręs 15 minučių nuo La Ceiba mieste, La Ceiba, kuri yra žinoma kaip Muelle de Cabotaje uostą. Svarbu prisiminti, kad yra du keltų terminalai, ir visada įsitikinkite, kad eiti į teisingą vieno. Paslaugos į Roatan yra teikiamos Galaxy Wave katamaranu

Žemiau galite rasti visą La Ceiba keltų tvarkaraščiai, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausiomis kainomis.