Roatan Island Ferry

Roatan Island Ferry
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kelionės su Roatan Island Ferry tarp La Ceiba uosto ir Roatan salos Hondūre. Jums patiks gražus gamtovaizdis buriavimo visoje šių Karibų vandenyse, kurie yra namo antras pagal dydį pasaulyje barjerinis rifas sistema.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
La Ceiba - Roatan
1 valandos 15 minutes
Populiariausias maršrutas:

Roatan Island Ferry Maršrutai

  Galaxy Wave "

  152 pėdų ilgio ir pajėgumų 460 žmonių, katamaranų" Galaxy banga bus priimti jus į Roatan Island nuo La Ceiba arba atvirkščiai tik vieną valandą ir ketvirtį. Jis turi mažesnę Salono oro kondicionieriumi, pagal kurią paskirstoma 250 reguliarius vietų, 150 vietų lauke ant antrojo lygio, o taip pat šiame aukšte, 60 pirmos klasės sėdynės su puikiu vaizdu. Keltas nesiima automobilius, bet yra parkavimo vietos La Ceiba uosto ir taip pat Roatan, kur jūs galite palikti savo transporto priemonę. Laive yra užkandžių ir kavos parduotuvė, prausyklos ir televizija.


  perėjoje

  keltų terminalas La Ceiba yra įsikūręs Muelle de Cabotaje, yra keletas, kaip restoranas-kavinė, bankomatas bankomato paslaugos ir mokama automobilių stovėjimo aikštelė yra prieinama. Roatan terminalas yra įsikūręs salos centre ir siūlo nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę, neskaitant kavinėje, restorane-kavinėje ir tt geriausias būdas keliauti į ir iš abiejų keltų terminalų yra taksi.

  yra du kasdien išvykimai iš La Ceiba į Roatan, paliekant 9:30 ir 4:30 PM, taip pat du kartus per dieną išvykimai grįžta iš Roatan, paliekant 7:00 AM ir 2:00 PM. Buriavimo laikas gali keistis, priklausomai nuo sezono.

  Jūs turėsite patikrinti bent vieną valandą prieš išvykstant, ir nepamirškite, kad turite pateikti atspausdintą užsakymo patvirtinimą ir atlikti savo pasą su jumis. Punkto apribojimai yra panašūs į oro linijų tie.


  Bortinis Roatan Island Ferry

  leidžiama bagažo už kiekvieną keleivį susideda iš dviejų maišų, iki 50 £ ir 28 x 22 x 14 colių kiekvienam.

  neįgaliesiems ir riboto judumo keleiviai turi pirmenybę įlipti į keltą. Kadangi keltas neturi liftas, jie turės likti ant apatinio lygio katamaranu.

  Gyvūnai yra sveikintina laive, bet jie turi būti pateikiami jų būdos per perėjose. Jie nėra leidžiama pagrindinės zonos kelto, yra nedidelis atviru dangumi plotas laive, kur augintiniai yra saugiai laikomi per pervažą.

  Rūkyti draudžiama viduje keltu ar terminaluose.

  video

  Roatan Island Ferry YouTube video