Rio Marina į Piombino Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 4 perėjimai kasdien
    45 minutes
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

"Rio Marina į Piombino keltas jungia Elba į Italiją ir valdo Toremar. Taip pat lyginti kainas ir laiką Rio Marina į Piombino, mes taip pat parodyti jums rezultatus Cavo į Piombino ir Portoferraio į Piombino, siekiant padėti jums gauti iš Elba į Italiją ne geriausias laikas, už geriausią kainą.

Užsakyti Rio Marina į Piombino keltas šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Rio Marina. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Rio Marina į Piombino

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Rio Marina Piombino maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Rio Marina į Piombino, todėl jūs turite išsamų vaizdą , darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Rio Marina į Piombino keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Rio Marina į Piombino maršrutą ir kelionės laiką. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Rio Marina į Piombino keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Rio Marina į Piombino keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Rio Marina į Piombino. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Rio Marina į Piombino maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Rio Marina į Piombino keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Rio Marina į Piombino yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Rio Marina

"Rio Marina gerus ryšius su Italijos žemyne, su nuo 2 iki 3 keltai per dieną atsižvelgiant maždaug 30 minučių kelionę. Uostamiestyje yra žavinga, su puikiu vaizdu į jūrą ir nuostabus siauromis gatvelėmis, kad patrauktų lankytojas ištirti.

Senovės žinojo Elba kaip IVa, nes jos turtingas geležies išteklių, todėl svarbus uostas navigacijos ir prekyba. Graikai vėliau pavadino jį Aethalia (dūmų), remdamasis visų dūmų tikro atliko geležinės perdirbimo krosnyse. Kaip rezultatas, jis šiandien gali pasigirti daug turtingų architektūros liekanas, tokias kaip priešistorinių gyvenviečių ir senovės granito karjeruose. Geriausias būdas pamatyti saloje ir savo turtingą kultūros lobius yra pėsčiomis, nes ji yra gera tinklą susietus pėsčiųjų maršrutų.

Užsisakykite keltu iš gražiausių Elba mieste Rio Marina Italijoje paprastai ir saugiai su AFerry.

Apie Piombino

originalus svetainė Piombino pradžių buvo nedidelis kaimas ne didesniu mieste. Kai didesnis miestas buvo užpultas Graikijos piratų, vietiniai gyventojai buvo gyventojus į Piombino kaime, kuris palaipsniui išaugo į miestą ji yra šiandien.

Taigi, užsisakyti keltu iš šios didingos ir istorinio uostamiestyje paprastai ir saugiai AFerry.