Rio Marina, kad Pianosa Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimų per savaitę
    1 valandos 50 minutes
    Gauti kainą

Užsakyti Rio Marina, kad Pianosa keltas šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Rio Marina. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Rio Marina į Pianosa

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti nuo Rio Marina Pianosa maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Rio Marina, kad Pianosa todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Rio Marina į Pianosa keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Rio Marina į Pianosa maršrutu kelionę ir kelionės metu. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Rio Marina į Pianosa keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Rio Marina į Pianosa keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Rio Marina į Pianosa. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikras, ar Rio Marina, kad Pianosa maršrutu jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jūs taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus Rio Marina, kad Pianosa keltais. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Rio Marina, kad Pianosa yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Rio Marina

"Rio Marina gerus ryšius su Italijos žemyne, su nuo 2 iki 3 keltai per dieną atsižvelgiant maždaug 30 minučių kelionę. Uostamiestyje yra žavinga, su puikiu vaizdu į jūrą ir nuostabus siauromis gatvelėmis, kad patrauktų lankytojas ištirti.

Senovės žinojo Elba kaip IVa, nes jos turtingas geležies išteklių, todėl svarbus uostas navigacijos ir prekyba. Graikai vėliau pavadino jį Aethalia (dūmų), remdamasis visų dūmų tikro atliko geležinės perdirbimo krosnyse. Kaip rezultatas, jis šiandien gali pasigirti daug turtingų architektūros liekanas, tokias kaip priešistorinių gyvenviečių ir senovės granito karjeruose. Geriausias būdas pamatyti saloje ir savo turtingą kultūros lobius yra pėsčiomis, nes ji yra gera tinklą susietus pėsčiųjų maršrutų.

Užsisakykite keltu iš gražiausių Elba mieste Rio Marina Italijoje paprastai ir saugiai su AFerry.

Apie Pianosa

Pianosa pirmą kartą buvo apgyvendinta vėlyvajame akmens amžiuje. Jis buvo plačiai auginamas senovės romėnai. Jis tapo pažymėti istorijoje, kai princeps Augustus ištremtas anūkas ir ex-įpėdinis Agripa Postumus ten 6 ar 7 CE. Postumus liko ten iki jo vykdymo aplink Augusto mirties 14 CE.